Witkowski MASAKRUJE Biedronia! Ale mu pojechał! Wybory 2020

2020-06-30 16:39 KS
Waldemar Witkowski - kandydat na prezydenta
Autor: Wikipedia, CC, Fot. Adrian Grycuk, 2013 Wybory prezydenckie 2020

Wybory 2020. Kandydat Unii Pracy na prezydenta Waldemar Witkowski w rozmowie z „Super Expressem” ocenia Roberta Biedronia, który zdobył w wyborach 2,22 proc. głosów. - Biedroń to miły, sympatyczny chłopak, ale ze sztucznym uśmiechem – komentuje nam Witkowski.

Waldemar Witkowski to gwiazdor debaty prezydenckiej, która odbyła się przed pierwszą turą wyborów. Przykuł uwagę widzów i komentatorów. W wyborach zdobył jednak zaledwie 0,14 proc. głosów. Jego konkurent na Lewicy Robert Biedroń również uzyskał słaby wynik, bo zaledwie 2,22 proc. głosów. Teraz w rozmowie z „Super Expressem” Waldemar Witkowski w mocnym tonie wypowiada się o Biedroniu, ale tez szefie SLD Włodzimierzu Czarzastym. - Od dwóch lat polityka szefa SLD mi nie odpowiada.
A co do Biedronia to jest on po prostu nieautentyczny i niewiarygodny. Biedroń prezentuje miły uśmiech, ale to jest sztuczny, aktorski uśmiech. Taki miły, sympatyczny chłopak ze sztucznym uśmiechem. Raz trzeba zachować powagę, a innym razem trzeba coś konkretnego powiedzieć. Tego mi zabrakło u Biedronia – powiedział nam Waldemar Witkowski. Czy Witkowski będzie budował nową partię? - Będziemy tworzyć silną socjaldemokratyczną partię której program oparty będzie na walce o interesy pracownika, integracji z Unią Europejską i na rozwoju polskiej gospodarki – skwitował Witkowski.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński się BOGACI. TYLE na koncie ma prezes PiS. 6-CYFROWA kwota!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 VI (goście: Kamiński, Czarnecki, Dziambor, Budka, Gawkowski, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.