Wnuczka Millera w bikini na śniegu. Widać wiele tatuaży

2021-01-20 22:05 jot
Monika Miller
Autor: Instagram Monika Miller

Ostatnio bardzo modne stało się morsowanie, czyli kąpiele w lodowatej wodzie oraz morsowanie na sucho, czyli przechadzanie się po śniegu w bieliźnie. Do grona morsujących dołączyła też wnuczka Leszka Millera, Monia. Dziewczyna pochwaliła się zdjęciami z morsowania i narobiła niemałego zamieszania. Internautom zrobiło się gorąco na widok dziewczyny.

Morsowanie jest coraz bardziej popularne. Gwiazdy wprost prześcigają się w publikowaniu zdjęć i nagrań z klasycznego morsowania i tzw. morsowania na sucho. Kiedyś tylko najbardziej zaprawieni i najbardziej odporni pozwalali sobie na morsowanie, teraz jest inaczej. Do grona chcących złapać odporność na mrozi dołączyła wnuczka Leszka Millera, Monika Miller. Dziewczyna przywdziała bikini w cętki, założyła ciepłe śniegowce i wełnianą czapkę i ruszyła na śnieg. Zdjęciami swojego zimowego wyzwania pochwaliła się na Instagramie: - Wszyscy morsują to i ja! ❄️❄️❄️ Na swój sposób oczywiście ( jak to ja 😎) Taka refleksja mnie naszła, że nawet jak ten coronavirus zamknie wszystko, to nie może zamknąć naszej kreatywności! Dopóki ona nas nie opuści to zawsze może być ciekawie - napisała wnuczka byłego premiera.

Wnuczka Millera w bikini na śniegu. Jeden tatuaż przyciąga wzrok

Internauci ciepło przyjęli jej nowe zdjęcia. W komentarzach zawrzało: - Ale świetny pomysł! 😍 I super wyglądasz; Czapka jest, to nie zmarzniesz; Łał, cudowna! Zwracali też uwagę  na jej tatuaże chwaląc ozdobione ciało. Szczególną  uwagę jednego z internautów przyciągnął tatuaż na żebrach: - Mój pers :) - pospieszyła z wyjaśnieniami Monika.

ZOBACZ>>>Brudziński skomentował zaprzysiężenie Bidena. Hanna Lis nie wytrzymała!

Tarczyński znowu w formie. Chce zakazać Polakom mówienia po niemiecku? Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Najnowsze
KOMENTARZE