Wielka AWANTURA! Cejrowski zrugał młodziutką dziennikarkę. Szokujące sceny [KULISY SPRAWY]

2020-12-04 8:19 Jot
Wojciech Cejrowski
Autor: Łukasz Grudniewski

Wojciech Cejrowski to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych podróżników w Polsce. Cejrowski jest też publicystą, a pierwsze kroki w mediach stawiał jako dziennikarz radiowy. Początek jego kariery to Radio Kolor. Właśnie tam Cejrowski poznał młodziutką dziennikarkę, Agnieszkę Gozdyrę, obecnie znaną widzom Polsatu. Gozdyra opowiedziała, jak doszło do jej pierwszego spotkania z Cejrowskim. Nie obyło się bez wielkiej awantury! Podróżnik zrugał kobietę. To jednak nie było wszystko! Musicie poznać tę szokującą sprawę.

Cejrowski jest znany od lat. Pierwsze kroki w mediach stawiał jako dziennikarz radiowy, potem przyszła telewizja. W latach 90. podróżnik miał program w TVP "WC Kwadrans", co sprawiło, że poznało go jeszcze więcej osób. Do tego wydawała książki podróżnicze, które z miejsca stawały się bestsellerami. Tak jest zresztą do dziś, a Cejrowski to jeden z najbardziej popularnych pisarzy. Właśnie w Radiu Kolor, w którym pracował przed laty, poznał znaną dziennikarkę Agnieszkę Gozdyrę, obecnie publicystkę Polsat News. Wtedy Gozdyra była młodziutką dziennikarką i dopiero zaczynała pracę w mediach, Cejrowski był  już gwiazdą. Gozdyra podzieliła  się historią poznania Cejrowskiego w programie "Studio IPLA", którą przypomniał portal Pomponik. Opowiadała, jak to doszło między nimi do awantury:  

- Istniał taki pokój, co się nazywał przegrywalnia, teraz pewnie byłaby to bardziej montażownia. I tam trzeba się było zapisywać w kolejce, taki grafik, taka była kartka, która wisiała na drzwiach, tam sobie rezerwowaliśmy kto, kiedy i o której godzinie wgrywa swoje materiały, żeby potem można było je montować na stołach montażowych. (...) W moim przypadku ta sytuacja się przedłużyła trochę ponad miarę. Wojtek Cejrowski wparował, zgodnie z rozkładem jazdy, do przegrywalni i wielkim głosem zaczął krzyczeć, że teraz on, a ja wychodzę - wspominała w programie. Chociaż była młodziutka, to nie dała sobie w kaszę dmuchać:

Awantura Wojciecha Cejrowskiego i Agnieszki Gozdyry. Szokujące kulisy

Byłam wtedy bardzo młodą dziewczyną z bardzo dużym brakiem pokory i kompletnie nie obchodziło mnie, że stoi przede mną już wtedy gwiazda, miał już swój program "WC Kwadrans"... I po prostu wywiązała się awantura - relacjonowała. Jak mówiła, była to gruba historia, bo jej nie interesowało kto jej podpadł, nawet jeśli był to sam Cejrowski. Co więcej, uruchomiły się  w niej pokłady agresji! Skończyło się na tym, że Cejrowski posadził ją na fotelu i.. fotel wyjechał z pomieszczenia. Sprawa otarła się o kierownictwo stacji. Trzeba było spisać wyjaśnienia, Cejrowski nie chciał przeprosić młodszej koleżanki. Musiał interweniować Wojciech Mann. W sumie sprawa skończyła się dobrze, a sam Wojciech Cejrowski koniec końców przeprosił Gozdyrę:

- Przyszedł, pocałował w dłoń, ziemia się zatrzęsła wtedy przy ulicy Królewskiej, gdzie była pierwsza siedziba Radia Kolor. I tak się zaczęła nasza znajomość - wspomina gwiazda telewizji. Jak dodała od tamtego czasu mają ze sobą dobre relacje. Cejrowski wspominał  kiedyś o dziennikarce: - Lubiłem tę małą, wredną i konkretną osobę. Solidna firma i zawsze między nami kupa śmiechu. 

CZYTAJ KONIECZNIE: TAJEMNICZA żona Cejrowskiego? Mało kto wie o tej historii

Cała Polska dziękuje prezydentowi za otwarte stoki. Kiedy Andrzej Duda otworzy bary z kebabem? Felieton wideo "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 166
Najnowsze
KOMENTARZE