Cejrowski chce od rządu jednego. Spadniecie z krzeseł, jak się dowiecie czego!

2021-01-14 14:03 jot
Wojciech Cejrowski
Autor: Łukasz Grudniewski

Wojciech Cejrowski ma wielu fanów, którzy kibicują mu w jego podróżach, ale też lubią, gdy dzieli się on z nimi swoimi przemyśleniami. Także na tematy społeczno-polityczne, a tych nigdy nie brakuje. Ostatnio Cejrowski zabrał głos na temat tzw. Góralskiego Veta. I wyznał, czego on sam chce od rządu.

Wojciech Cejrowski nigdy nie ukrywa tego, co myśli, a swoimi poglądami dzieli się z innymi. Zwykle robi to choćby przez media społecznościowe, gdzie ma ogromną rzeszę fanów. Cejrowski nie kryje się też z tym, co sądzi o władzy i nie szczędzi jej gorzkich słów krytyki. Ostatnio zabrał głos na temat tzw. Góralskiego Veta. Przypomnijmy, że je to akcja, którą zapoczątkowali przedsiębiorcy z gór. Polega ona na tym, że chcą oni po 17 stycznia zignorować panujące obostrzenia związane z epidemią koronawwirusa i zapowiadają powrót do normalnego funkcjonowania swoich firm. Liderem Góralskiego Veta jest Sebastian Pitoń. To właśnie nagranie z wystąpieniem mężczyzny opublikował na swoim Facebooku Cejrowski. Wprost napisał, że popiera górali i istnieje potrzeba buntu. - Odpowiedź na pytania o to jakie mają żądania wobec rządu DOSKONAŁA: żadnych żądań do rządu - pochwalił  inicjatywę Góralskiego Veta podróżnik. A od siebie  dołożył coś jeszcze.

DOWIEDZ SIĘ>>>Draka! Olejnik nie spodziewała się, że na jaw wyjdzie jej prywatna rozmowa. A jednak...

Cejrowski chce od rządu jednego. Spadniecie z krzeseł, jak się dowiecie czego!

Wojciech Cejrowski, który nieraz już ostro wypowiadał się pod adresem obecnej władzy i tym razem jasno napisał, o myśli. W swoim stylu, krótko  i dosadnie podsumował, jakie jest jego żądanie: - Ja jedno żądanie mam: ODWALCIE SIĘ. Oj, ostro!

CZYTAJ>>>Magdalena Adamowicz wyznała, co spotkało ją po śmierci męża od obcych ludzi. Tego się nie spodziewała

SUper Raport 14.01 (Goście: Robert Biedroń - Wiosna, Jacek Dubois - adwokat oraz Jan Maria Jackowski - senator PiS)
Najnowsze
KOMENTARZE