Wojna sportowców o prezydenta. Lewandowski w tle. Wybory 2020

2020-07-04 5:17 DaO, PK, ełem
Wybory prezydenckie 2020: Duda czy Trzaskowski? Na kogo zagłosujesz w II turze?
Autor: Wikicommons Wybory prezydenckie 2020: Duda czy Trzaskowski? Na kogo zagłosujesz w II turze?

Bitwa o prezydenturę w Polsce wkracza w ostatnią fazę. Wśród głosujących nie zabraknie celebrytów, w tym znanych sportowców. O to, na kogo oddadzą głos, "Super Express" spytał dwóch znanych piłkarzy: Cezarego Kucharskiego (48 l.), byłego menedżera Roberta Lewandowskiego (32 l.) oraz Jana Tomaszewskiego (72 l.), bramkarza "Orłów Górskiego", człowieka, który zatrzymał Anglię na Wembley w 1973 r.

Cezary Kucharski:
Głosuję na Rafała Trzaskowskiego – bo nie akceptuję, aby prezydent RP łamał prawo i Konstytucję. Przestrzeganie prawa i konstytucji przez prezydenta to warunek sine qua non budowania silnego państwa. Trzaskowski – bo prezydent RP powinien być niezależny. Trzaskowski – bo chcę, aby prezydent RP był prezydentem wszystkich, a nie jednej partii politycznej.

Jan Tomaszewski:
Mój głos oddaję na Andrzeja Dudę. Uważam, że po Lechu Kaczyńskim jest to najwybitniejszy prezydent w najnowszej historii Polski, który reprezentował nas godnie przez te pięć lat. Udało mu się spełnić niemal wszystkie obietnice i nie wyobrażam sobie innego prezydenta niż Andrzej Duda. Osoby krytykujące urzędującego prezydenta nie wiedzą, co mówią. Władza musi współgrać. Prezydent i premier muszą iść w tym samym kierunku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Leszek Balcerowicz: To nawrót do tradycji PRL

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.