Wojna PiS-Rydzyk. Pokazali MATERIAŁ ŚLEDCZY. "Wtyka w Ministerstwie"

2020-09-21 8:06 LIKP
Jarosław Kaczyński, Tadeusz Rydzyk
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express

Robi się coraz ciekawiej. Żadna ze stron nie odpuszcza. Wojna na linii PiS-Rydzyk rozkręca się coraz bardziej. Mimo że sam zakonnik raczej bezpośrednio do sporu się nie miesza, to jego ludzie okładają PiS ze ze wszystkich stron. Ulubiony biznesmen Rydzyka i hodowca zwierząt futerkowych Szczepan Wójcik właśnie pokazał fragment filmu prezentowanego w TV Trwam. Widać na nim mocny materiał śledczy. Czy ktoś poniesie za to konsekwencje?

Po tym, gdy Jarosław Kaczyński najpierw ogłosił projekt nowelizacji ustawy zakładającej wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych, a potem PiS - przy pomocy opozycji i oporze swoich koalicjantów - przegłosował nowe przepisy w Sejmie, rozpoczął się zmasowany atak środowiska skupionego wokół ojca Tadeusza Rydzyka na partię rządzącą. Już w piątek jeden z ludzi kojarzonych z Rydzykiem publicznie wyznał, że zaczął "czyścić znajomych z wszystkich pisowskich polityków". - Najbliższe 3 lata poświęcę na to, aby PiS przegrał wybory. Precz z komuną - pisał na Twitterze Marek Miśko (WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ TUTAJ). To jednak nic. Do akcji wkroczył Szczepan Wójcik, który udostępnił w mediach społecznościowych materiał śledczy! - Jakby ktoś nie wiedział, o co tak naprawdę chodzi w wojnie o futerka, to odpowiedź poniżej - w taki tajemniczy sposób ulubiony biznesmen Rydzyka zachęcał do obejrzenia krótkiego filmiku (CAŁOŚĆ PONIŻEJ).

ZOBACZ TAKŻE: Przerażające słowa Szydło o PIEKLE. To było blisko jej domu. POTWORNE!

Na nagraniu widać Dobrosławę Gogłozę ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki, która opowiada m.in. o spotkaniu z pewnym "kolesiem" powiązanym z firmami utylizacyjnymi. Na końcu padają dość wymowne - wypowiedziane z sali - słowa o "wtyce w Ministerstwie". 

Express Biedrzyckiej - Marek Sawicki: Koalicja będzie trwać, chłopaki z PiS napychają kieszenie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze