WOJNA w PiS. Ludzie Szydło w FURII. Minister pokazał MOCNE DOWODY

2020-09-01 10:47
Beata Szydło
Autor: Łukasz Gagulski/SE

To już nie przelewki. Wojna w PiS wkroczyła w kolejną fazę. Okładanie się między frakcjami jest teraz na porządku dziennym. Do gry weszli ludzie Beaty Szydło. Szczególnie mocno w walkę wewnątrz obozu rządowego zaangażował się minister spraw zagranicznych w jej rządzie Witold Waszczykowski. Zdecydowanie zareagował on na insynuacje dotyczące złych stosunków rządu Beaty Szydło z innymi państwami Unii Europejskiej. Jest naprawdę grubo!

Wojna w PiS. Najpierw było nieśmiałe podszczypywanie pomiędzy różnymi frakcjami i grupkami, potem ataki stawały się coraz odważniejsze. Po rekonstrukcji rządu jednak pękła kolejna bariera. Do akcji weszła bowiem Beata Szydło ze swoimi ludźmi. Zaczęło się nieco niewinnie, od dość delikatnego ataku byłego szefa MSZ Jacka Czaputowicza (CZYTAJ TU). Szybko zareagował Witold Waszczykowski, wbijając szpilę w Mateusza Morawieckiego (ZOBACZ TU). Beata Szydło też nie wytrzymała. - Minister Czaputowicz sugeruje w wywiadzie dla "Rz", jak wiele musiał naprawiać po swoim poprzedniku. Wydaje mi się to nieprofesjonalne i krzywdzące wobec Witolda Waszczykowskiego - oceniła (WIĘCEJ TU). W prawdziwą furie ludzie Szydło wpadli jednak później. Swój festiwal na Twitterze urządził Waszczykowski. Pokazał bardzo mocne dowody na to, że rząd Szydło miał dobre stosunki z innymi państwami. 

ZOBACZ TAKŻE: Największy BULTERIER PiS był w PO, a Kaczyński BRUTALNIE go PONIŻYŁ! O tym się MILCZY

Najmocniejszy cios Waszczykowski zostawił na koniec. Były szef MSZ przyczepił się do nowego ambasadora Niemiec już po wyrażeniu zgody na tę nominację przez polską stronę - Rząd Premier ⁦ Beaty Szydło wysłał do Berlina, Paryża, Londynu, Waszyngtonu, Moskwy i innych stolic profesorów uniwersyteckich. My otrzymujemy z Berlina szefa wywiadu. Ciekawe czasy - skomentował Witold Waszczykowski. 

CZYTAJ: NIEZNANY fakt z życia Kaczyńskiego. Koleżanka prezesa PiS UJAWNIA!

Andrzej Duda podczas 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE