"Wpychał mi swojego CZŁONKA w...". Kochanka Pięty PIKANTNIE o romansie

2018-10-06 15:44
W takim hotelu nocował kochankę Stanisław Pięta
Autor: East News Rozliczał te wypady z pieniędzy podatników? - Proszę o cierpliwość, proszę poczekać do wydania mojego oświadczenia, które będzie w najbliższych dniach

Za sprawą "popisu" prezydenta Legionowa Romana Smogorzwskiego, który w osobliwy sposób przedstawiał kandydatki na radne, w końcówce kampanii wyborczej dużo mówi się o stosunku poszczególnych partii do kobiet. Na tej fali była kochanka posła PiS Stanisława Pięty opowiedziała o szczegółach swojego romansu z podkarpackim politykiem. Przy okazji oberwało się Joachimowi Brudzińskiemu. 

Roman Smogorzewski "błysnął", mówiąC na konwencji o kandydatkach w wyjątkowo niestosowny sposób.  Jedną z nich nazwał nawet "panią od seksu". Kompromitację byłego już polityka PO (złożył rezygnację z członkostwa w partii, która została przyjęta) próbuje wykorzystać PiS. Izabela Pek przypomniała jednak niewygodną przeszłość Stanisława Pięty, który swego czasu był jednym z popularniejszych posłów partii. Była kochanka polityka z Podkarpacia nie szczędziła przy tym pikantnych szczegółów.

Zaczęło się od wpisu Joachima Brudzińskiego na Twitterze. "Proszę nie zawracać głowy panu Schetynie, Grabcowi i pani Nowackiej ich seksistowskim kolegą(?). Oni walczą z #fashyzm i #dyktatura w #tymkraj, w którym „pisowski reżim”(z Prezesem, który za takà wypowiedź wyrzuciłby chama z partii na zbity pysk) łamie demokrację" - napisał szef MSWiA. Na jego słowa dosadnie zareagowała Pek. - Człowieku, dajże spokój. Pięta, który pod pretekstem pracy dla rządu, z art. 199 par. 1 kk, a więc "nadużycia stosunku zależności" zaciągnął mnie do łóżka i wpychał mi swojego członka w przerwach prac Sejmu w hotelu, nie miał zahamowań przed partyjniackim nepotyzmem - wskazała była kochanka Stanisława Pięty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE