Wstrząsający list samobójcy z "Białego Miasteczka"! Zobacz, jak pożegnał się ze światem [ZDJĘCIA]

2021-09-19 16:46
Białe Miasteczko 2.0, protest pracowników ochrony zdrowia
Autor: Archiwum SE, Jakub Kamiński/East News Białe Miasteczko 2.0, protest pracowników ochrony zdrowia

List 94-letniego samobójcy z "Białego Miasteczka" szokuje! Starszy mężczyzna odebrał sobie życie podczas sobotniej konferencji prasowej strajkujących pracowników ochrony zdrowia. "Super Express" dotarł do zdjęcia listu pożegnalnego, który zostawił 94-latek. Dlaczego się zabił? Mężczyzna wyjaśnił to wprost w krótkim liście.

List pożegnalny 94-latka, który targnął się na swoje życie w "Białym Miasteczku", niejednego może zszokować. Starszy mężczyzna napisał w nim dlaczego postanowił odebrać sobie życie. Nieprzypadkowo na miejsce samobójstwa wybrał właśnie "Białe Miasteczko".

Nie przegap:

- Samobójstwo w "Białym Miasteczku". Na jaw wychodzą kolejne fakty

- List pożegnalny 94-latka. Zastrzelił się w obronie Polski PiS

Oddałem życie jako protest przeciwko strajkowi służby zdrowia (bo jest polityczny przeciw Polsce PiS)! – napisał mężczyzna w liście. "Super Express" dotarł do zdjęcia ostatnich słów 94-latka, którego mimo natychmiastowej pomocy i przewiezienia do szpitala, nie udało się uratować. Obrażenia spowodowane wystrzałem były zbyt poważne.

W sprawie wszczęto już postępowanie. – Wedle mojej wiedzy przy mężczyźnie nie stwierdzono obecności broni palnej. Podejrzewa się, że był to albo pistolet hukowy, albo jakiegoś rodzaju raca – poinformował PAP prokurator Marek Skrzetuski z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Polska Agencja Prasowa dotarła do zdjęcia pożegnalnego listu 94-latka, w którym wyjaśnia on swoje motywacje. 

W związku z tragedią, organizatorzy strajku zdecydowali o zawieszeniu działalności „Białego Miasteczka do niedzieli wieczór. – W miasteczku ogłaszamy czas ciszy, zadumy i żałoby – przekazał Piotr Pisula z Porozumienia Rezydentów.

Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE