Poważne problemy zdrowotne prezesa PiS. Znamy szczegóły OPERACJI

2019-12-03 6:03 KAMIL SZEWCZYK
Jarosław Kaczyński- wywiad
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński- wywiad

Koniec igrania ze zdrowiem! Jak ustalił „Super Express”, Jarosław Kaczyński (70 l.) mimo prób odwlekania na przyszły rok operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, ma przejść zabieg już w najbliższym czasie. - Prezesa coraz bardziej boli noga. Stąd decyzja, żeby operację przeprowadzić w miarę szybko. Musimy być przecież w pełni gotowi na morderczą kampanię prezydencką – mówi nam bliski współpracownik prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Lekarze od miesięcy namawiają Jarosława Kaczyńskiego, by jak najszybciej poddał się zabiegowi wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. - Prezes najchętniej przełożyłby operację, bo dla niego wybory prezydenckie są najważniejsze. Ale czuje coraz większy ból, więc musi w końcu zadbać o swoje zdrowie – mówi nam ważny polityk PiS.
Ale według naszych informacji medycy zdołali przekonać Jarosława Kaczyńskiego do zabiegu. - Nie możemy w nieskończoność odkładać tej operacji. Dlatego najlepiej będzie, jeśli prezes przejdzie ją w grudniu. Będzie to najpewniej wojskowy szpital na Szaserów w Warszawie – dodaje nasz informator.
O planowanym zabiegu Jarosław Kaczyński mówił nam w wywiadzie kilka miesięcy temu. - Muszę niestety to przeprowadzić. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie. W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować. Ale jak z biegiem czasu zacznę chodzić o jednej kuli, to będzie mi łatwiej się już poruszać – stwierdził we wrześniu Jarosław Kaczyński. Po zabiegu prezesa czeka rehabilitacja.

Najnowsze