Wybory 2020. Jacek Sasin SZPANUJE strojem przed lokalem wyborczym

2020-07-12 18:19 katk
Jacek Sasin
Autor: East News

Jacek Sasin pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem sprzed lokalu wyborczego. Polityk podkreślił, iż mimo że przebywa na wakacjach spełnił obywatelski obowiązek i poszedł na wybory 2020. To, co od razu przykuwa uwagę na zdjęciu wstawionym przez Sasina to jego koszula w kratę.

Wybory 2020 trwają. Do godziny 21.00 można oddać głos na wybranego kandydata na prezydenta. Głosują wszyscy Polacy, w tym również politycy. Wśród nich nie mogło zabraknąć wiceprezesa Rady Ministrów, Jacka Sasina. Polityk postanowił podzielić się w mediach społecznościowych spełnieniem obywatelskiego obowiązku. - Mój kandydat otrzymał głos ode mnie i moich przyjaciół, z którymi spędzam weekend na Helu. Tak jak tysiące Polaków w trakcie wyjazdu głosowałem, korzystając z zaświadczenia - poinformował Sasin, dodając do swojego posta zdjęcie, które miało potwierdzić tę informację. Od razu rzuca się w oczy koszula w kratę, w którą Jacek Sasin był ubrany w dniu głosowania. Ta stała się powodem do żartów ze strony internautów. Jednak pamiętajmy, że odrobina luzu na wakacjach, to naturalna rzecz.

Wybory 2020. Andrzej Duda o frekwencji wyborczej

Jacek Sasin nie jest jedynym politykiem, który oddał już głos w wyborach prezydenckich. Na wybory 2020 wybrał się także Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Wybory 2020 Kraków

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze