Wybory 2020. Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA wyniki II tury. Duda musi to zobaczyć!

2020-06-30 11:51 ZPL
Wybory 2020. Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA wyniki II tury. Wszystko już wiadome? [TYLKO W SE]
Autor: Przemysław Szyszka Wybory 2020. Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA wyniki II tury. Wszystko już wiadome? [TYLKO W SE]

Wybory 2020 wkraczają w decydującą fazę. Przed nami II tura wyborów, czyli starcie Andrzej Duda - Rafał Trzaskowski. Polacy wybiorą prezydenta już 12 lipca i tuż po godzinie 21 dowiemy się o pierwszych wynikach exit poll. Swoją prognozę dotyczącą wyników wyborów prezydenckich 2020 ma również Krzysztof Jackowski. Specjalnie dla Se.pl słynny jasnowidz pokusił się o wytypowanie tego, kto po II turze wyborów będzie mógł świętować sukces.

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 nie pozostawiają wątpliwości - zwycięzcą jest Andrzej Duda, zaś drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski. A to oznacza, że Polacy wybiorą prezydenta podczas II tury, która odbędzie się 12 lipca. Podobnie, jak 28 czerwca, lokalne wyborcze będą otwarte w godzinach 7-21, a pierwsze wyniki exit poll powinniśmy poznać tuż po godzinie 21. Sondaże dotyczące II są niejednoznaczne, choć większość z nich pokazuje minimalną wygraną Andrzeja Dudy. To z kolei oznacza, że walka o Pałac Prezydencki będzie trwała do końca. Jednak już teraz dla niecierpliwych Czytelników postanowiliśmy przygotować prognozę wyborczą słynnego jasnowidza z Człuchowa. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego po zwycięstwo sięgnie obecny prezydent, choć jego przewaga nie będzie zbyt wielka. - Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego - przewiduje dla Se.pl słynny jasnowidz. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się już 12 lipca. Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie relację na żywo z II tury wyborów oraz pierwsze komentarze i opinie. 

Czytaj: Wyniki wyborów 2020. Hołownia podjął ważną decyzję

Artur Dziambor: Duda i Trzaskowski będą się przytulać do Konfederacji [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze