Wybory 2020. Spełnia się przepowiednia jasnowidza Jackowskiego!

2020-07-13 8:48 ZPL
Jasnowidz Jackowski
Autor: Screen You Tube

Wybory 2020. Za nami druga tura wyborów prezydenckich. Jak poinformowała PKW, Andrzej Duda otrzymał 51,21% głosów, zaś Rafał Trzaskowski 48,79% głosów (dane z 99,9% komisji). To oznacza, że prezydentem na drugą kadencję zostanie Andrzej Duda. Wyniki, które podała w poniedziałkowy poranek PKW potwierdzają przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, który słynny jasnowidz przygotował kilka dni temu dla Se.pl. Sprawdźcie, co dokładnie przewidywał jasnowidz z Człuchowa.

- Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5%., a jego rywal czyli Rafał Trzaskowski 48,5%. - mówił nam Krzysztof Jackowski. I jak się okazuje, słynny jasnowidz miał rację. Z cząstkowych wyników wyborów, które podała dziś PKW wynika, że urzędujący prezydent zdobył 51,21% głosów, zaś jego rywal 48,79% głosów. To oznacza, że Andrzej Duda będzie prezydentem na kolejne pięć lat. W kolejnych wyborach prezydenckich nie będzie mógł jednak już wziąć udziału - zgodnie z konstytucją, prezydentem można być tylko przez dwie kadencje.

Wyniki exit poll, które zostały podane wczoraj po godzinie 21, dawały minimalne zwycięstwo Andrzejowi Dudzie. Te z północy (tzw. late poll), pokazały, że obecny prezydent zwiększa swoją przewagę. 

Czytaj: Wybory 2020. Wyniki PKW wcześniej?! Konferencja z samego rana. Dane o frekwencji! [RELACJA]

Wieczór Wyborczy (12 VII)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze