Wybory 2020. Szokujące wyznanie Kukiza. UJAWNIŁ na kogo by nie zagłosował

2020-06-30 14:42 ZPL
Paweł Kukiz
Autor: Paweł Kukiz Paweł Kukiz

Wybory 2020. Paweł Kukiz zdobył się na niezwykłe wyznanie. Na swoim profilu na Facebooku postanowił podsumować wyniki wyborów 2020. I jak zwykle, wielu zaskoczył. O co dokładnie chodzi?

Jeszcze pięć lat temu Paweł Kukiz tryumfował. Uzyskał trzeci wynik w wyborach prezydenckich, a potem ze swoim ruchem Kukiz 15' wszedł do Sejmu. Potem jednak było już tylko gorzej: część posłów opuściła ruch, a notowania poszły w dół. W wyborach w 2019 roku Paweł Kukiz postanowił, że politycy z jego otoczenia będą startować ze wspólnej listy z PSL. Wspólnym kandydatem na prezydenta w wyborach 2020 ludowców i ruchu Kukiza został Władysław Kosiniak-Kamysz, który osiągnął wynik znacznie poniżej oczekiwań. Teraz Kukiz postanowił podsumować walkę o Pałac Prezydencki. Zapytał go o to jeden z internautów.

- A szczerze mówiąc nawet ja sam na PSL bym nie zagłosował :-) Na Koalicję Polską - tak ale na samo PSL - w życiu :-) Tak się kończy pycha i pazerność. Więc albo się zreflektują i będziemy tworzyć Koalicję Polską albo ja za taką „koalicję” podziękuję. Proste. Miłego - napisał lider Kukiz 15'.

Czytaj: Znany profesor alarmuje: Kaczyński UNIEWAŻNI wybory. Podaje konkretne argumenty

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze