Wydała się prawda o Andrzeju Dudzie. Taki jest naprawdę. Agata Duda ma szczęście

2021-05-16 6:14 cha
Tak się zmieniał Andrzej Duda. Prezydent ma urodziny!
Autor: Łukasz Gągulski

Andrzej Duda dziś świętuje! I to podwójnie – głowa państwa obchodzi bowiem swe 49. urodziny, oraz imieniny. Prezydent urodził się 16 maja 1972 w Krakowie. Data urodzenia Andrzeja Dudy zdradza nam, że jest on zodiakalnym bykiem. Co to oznacza? Jaki naprawdę jest prezydent Duda? Sprawdziliśmy. Pewne jest jedno – jego małżonka Agata Duda jest ogromną szczęściarą. Wszystko jest zapisane w gwiazdach.

Andrzej Duda skończył właśnie 49 lat. Prezydent urodził się pod znakiem byka. Zdaniem tych, którzy zgłębiają tajniki astrologii, data urodzenia determinuje nasze cechy i relacje międzyludzkie. Co zatem – zgodnie z tym - możemy powiedzieć o prezydencie Dudzie? Jako byk jest osobą, która jasno dąży do wyznaczonego celu. Jest zaangażowany i wszystko skrupulatnie planuje. Nic dziwnego, że byki często świetnie odnajdują się w życiu publicznym. To ich powołanie! A żywym dowodem na to jest sam prezydent Duda. Tak jak typowy byk, jest on również tradycjonalistą. Wytrwałość, cierpliwość i lojalność – oto niewątpliwe zalety byka. A wady? Cóż, te również są. Znakowi zodiaku Andrzeja Dudy przypisuje się choćby upartość, zaborczość i… chciwość.

Kochający jak byk

A relacje rodzinne? Byk jest prawdziwą głową rodziny. Tu również udziela się jego zaangażowanie. A w miłości? Cóż, Agata Duda może mówić o prawdziwym szczęściu. Byk w miłości jest oddany. Ważne dla niego jest to, by zbudować trwały związek na solidnych podstawach. Byk jest wierny – nie w głowie mu skoki w bok. Jest skłonny do poświęceń, by związek był udany. Skoro od 1994 roku Dudowie tworzą małżeństwo, coś musi w tym być. Czego życzycie z okazji urodzin prezydentowi? Zostawcie komentarz pod tekstem!

Super Raport 14.05 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM) Sedno Sprawy: Piotr Zgorzelski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze