Wydało się, co robi Anita Werner w czasie prowadzenia „Faktów”. Widzowie nie mieli pojęcia

2021-07-22 22:17
Anita Werner za kulisami
Autor: INSTAGRAM Anita Werner za kulisami

Anita Werner jest dziennikarką TVN24 już od 20 lat. Pracę zaczęła razem ze startem stacji, a od tego momentu miała okazję wykazać się w wielu różnych rolach – pracą w terenie, przed kamerą, przeprowadzała wywiady czy prowadziła ‘Fakty” TVN. Ostatnio z okazji 20lecia stacji zdradza sporo szczegółów na temat kulisów pracy dziennikarskiej. Wielu jednak zastanawiało się, co Anita Werner robi w przerwach między zapowiedziami kolejnych materiałów. Widzowie nie mieli pojęcia.

Anita Werner uczestniczyła w czacie z fanami. Odpowiadała na najbardziej nurtujące widzów TVN kwestie, wybrane z Facebooka. Jak się okazało, widzów zastanawiało, co robi prezenterka w czasie „Faktów”, gdy osoby przed telewizorem oglądają przygotowany materiał. - Cały czas pełna koncentracja, wsłuchuje się w materiały – odpowiedziała. Choć wtedy w telewizji tego nie widać, prezenterka skupia się właśnie na materiałach. - To nie jest tak, że sobie odpuszczam koncentrację albo sobie odpuszczam uważanie, taką czujność przez czas trwania materiałów. Oglądam je siedząc w studiu na podglądzie widząc, co dzieje się na antenie, i kolejny raz się z nimi zapoznaje – zdradziła. Co jeszcze dzieje się za kulisami „Faktów”? Sprawdź naszą galerię, aby zobaczyć, co ujawniła Anita Werner.

Nie przegap: Wydały się plany TVN. Chodzi o Anitę Werner, widzowie nie powstrzymają łez

Nie ma mowy, aby w tym czasie przeglądała telefon czy plotkowała! Anita Werner wyraźnie podkreśliła, że ani na chwilę nie przestaje być uważna. - Cały czas jestem skoncentrowana. Nie ma tak, że jak jest przerwa na materiał, to ja też mogę sobie zrobić przerwę – stwierdziła.

Zobacz: Prezenter "Faktów" niemal stracił pracę przez swoją przypadłość!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE