Wydało się, jak Marianna Schreiber wychowuje swoje dziecko. Dobre metody?

2021-09-22 6:00
Marianna Schreiber
Autor: Instagram Marianna Schreiber

Marianna Schreiber jest ostatnio bardzo zapracowana – udziela wywiadów, pozuje na ściance i aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Mimo to żona ministra nie zapomina o swojej rodzinie. Teraz wydało się, jak wychowuje swoją córkę.

Marianna Schreiber postanowiła dodać na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym przedstawiła swoją instrukcję wychowania dziecka na własnym przykładzie. - Spędzamy czas aktywnie. Jak najmniej komputera, bajek, gier w ogóle nie znamy – napisała. Co proponuje zamiast spędzania czasu przed monitorem? - Gry planszowe, książeczki, rysowanie, kreatywne zabawy, tworzenie historyjek w zabawie, rozmowa(tak ważna w dzisiejszych - trudnych czasach) – wyliczyła uczestniczka była „Top Model”. Marianna Schreiber stawia także na aktywność fizyczną i stara się zarazić córkę miłością do sportu. - Basen i jazda konna to nasze stałe zajęcia i nieprzerwanie od kilku lat, te hobby tworzymy wspólnie, niezależnie od pogody czy nastroju – stwierdziła w poście. Wyznała też, że na nią samą sport działa kojąco. - To tez wycisza, uspokaja… Tak jak wizyta w parku trampolin czy bieganie… Mam duszę sportowca od zawsze. Kiedy towarzyszą mi negatywne emocje czy chcę nabrać dystansu do wielu spraw w swoim życiu, uciekam w sport… Wyciszam się na wyjeździe. Niesamowicie pomaga – napisała Marianna Schreiber.

Zobacz: Jarosław Gowin zaskakująco o Mariannie Schreiber. Mąż modelki będzie w szoku

Sonda
Zgadzasz się z Marianną Schreiber?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE