Wydało się! Plany żony Piotra Kraśki zwalają z nóg

2021-10-28 10:34

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko ciągle wiją swoje wymarzone gniazdko. Choć prace ciągle trwają, żona prezentera już ma kolejne plany, którymi podzieliła się na swoim Instagramie. Szykuje się kolejne wielkie przedsięwzięcie!

Piotr Kraśko i jego żona postanowili stworzyć swoje wymarzone miejsce na Ziemi w Gałkowie na Mazurach, nieopodal rodzinnej stadniny Karoliny Ferenstein-Kraśko. Budowa zaczęła się na wiosnę tego roku. W nowej posiadłości będzie przestronny salon, zadaszony taras i sypialnie dla wszystkich członków rodziny oraz gości. Choć przedsięwzięcie wydaj się spełnieniem marzeń Piotra Kraśko i jego ukochanej, ta już ma kolejne plany. Zdradziła je na swoim Instagramie, publikując kosze pełne dorodnych malin. - Jesienne maliny zbiera się aż do przymrozków! U nas w Gałkowie jest ich naprawdę :sporo dzikie u nas w sadzie, pod lasem i u sąsiadów Potockich za płotem! - napisała. Wyjawiła też, o czym marzy. - Jak w końcu uda mi się skończyć dom, planuję plantacje - wspaniały Malinowy Raj - zdradziła. Widać, że Karolina Ferenstein-Kraśko musi bardzo lubić te owoce! W komentarzach pod postem od razu pojawiły się rady dla przyszłej ogrodniczki, by przyczyniała krzaki na wiosnę i zbierała owoce zanim zaczną gnić. Żona Piotra Kraśki na pewno weźmie je sobie do serca!

Sprawdź: Monika Olejnik zadała pytanie o stan Kaczyńskiego. Riposta Ewy Kopacz powala

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak mieszka Piotr Kraśko.

Sonda
Lubisz Piotra Kraśko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE