WYPASIONE śniadanie Wałęsy w uzdrowisku! Aż ślinka cieknie na widok rarytasów [ZDJĘCIA]

2020-08-11 11:00 Jot
Lech Wałęsa
Autor: Piotr Kowalczyk Lech Wałęsa

Lech Wałęsa, tak jak rok temu, tak i teraz wybrał się w czasie wakacji do uzdrowiska. Jest już 77-latkiem więc wie, że musi szczególnie dbać o zdrowie. Były prezydent postawił na uzdrowisko w Inowrocławiu. Tam regeneruje się i zbiera siły. Wystarczy spojrzeć na suto zastawiony stół ze śniadaniem, widać, że w uzdrowisku dbają o podniebienie Wałęsy.

Lech Wałęsa wybrał się do uzdrowiska "Solanki" w Inowrocławiu. Tam postanowił podreperować zdrowie, ale też wypocząć i z pewnością odciąć się od codziennych spraw. Wiadomo, że Wałęsa ma wiele na głowie: spotkania, wywiady, prowadzenie profili w mediach społecznościowych, a to pochłania czas i energię. Chwile odpoczynku są więc jak najbardziej wskazane. W inowrocławskim uzdrowisku były prezydent przejdzie szereg poprawiających kondycję zabiegów. Już ma za sobą krioterapię, czyli leczenie poprzez wykorzystanie reakcji obronnych organizmu na działanie bardzo niskich temperatur., a także chromoterapię (metoda uspokajająca i relaksująca), a także suchą kąpiel kwasowęglowa. Zdjęciami z zabiegów Wałęsa pochwalił się na Facebooku. 

SPRAWDŹ: GORZKIE wyznanie Wałęsy: "Za chwilę przeniosę się do wieczności". Co się dzieje?!

W uzdrowisku dbają nie tylko o ciało Wałęsy, ale i jego zmysł smaku. Na śniadanie w uzdrowisku zaserwowany legendzie Solidarności same rarytasy. Stół został zastawiony iście po królewsku! Była zupa mleczna, talerz z rybami, warzywa, nadziewane papryki, sery, twarożki, było zdrowo i kolorowo. Nie zabrakło nawet truskawkowego koktajlu i innych pyszności. 

CZYTAJ: Prezes WOPR surowo o Dudzie na skuterze: Mądrzy ludzie zakładają kask

Ojciec w uzdrowisku, syn na plaży. Lato wg Lecha i Jarosława Wałęsów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze