Wzruszające pożegnanie byłej żony Kamila Durczoka. Marianna Dufek pokazała nieznane zdjęcia dziennikarza

2021-11-16 16:28
Kamil Durczok z byłą żoną Marianną
Autor: EAST NEWS Kamil Durczok z byłą żoną Marianną

Wiadomość o śmierci Kamila Durczoka wstrząsnęła fanami dziennikarza, jego kolegami po fachu, ale przede wszystkim bliskimi. Chociaż Marianna Dufek, kilka lat temu rozwiodła się z Kamilem Durczokiem, to przecież był on ojcem jej jedynego syna. Była żona Durczoka we wzruszający sposób pożegnała byłego partnera.

Kamil Durczok zmarł nad ranem we wtorek 16 listopada mając zaledwie 53 lata. Był znanym dziennikarzem, który karierę zaczynał w radiu, potem pracował w TVP, a następnie związał się z TVN. Durczok został szefem "Faktów" TVN, jednak kilka lat temu pożegnał się ze stacją w burzliwej atmosferze. Życie Kamila Durczoka było pełne wzlotów i upadków, przeplatały się w nim chwile wielkiej sławy i mniej przyjemne momenty. Do tych drugich należał rozwód z Marianną Dufek, także dziennikarką. Durczok poślubił Mariannę w 1995 roku, para przeżyła wspólnie ponad 20 lat. Miłość jednak wygasła i doszło do rozstania, rozwód Durczoka i jego żony ogłoszono w 2017 roku. Jednak Kamil Durczok i Marianna Dufek mieli syna, Kamila.

Wzruszające pożegnanie byłej żony Kamila Durczok, Marianny Dufek. To chwyta za serce

W dniu śmierci Kamila Durczoka jego była żona najpierw umieściła w sieci bardzo znaczący wpis, składający się ze znaczków, które odczytuje się jako świece, a używa w chwilach żałoby. Później dodała kolejny wpis: Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie - napisała i dodała kilka nieznanych zdjęć z młodości Durczoka. 

NIŻEJ ZNAJDZIECIE GALERIĘ ZDJĘĆ KAMILA DURCZOKA I JEGO BYŁEJ ŻONY MARIANNY DUFEK

Wzruszające wspomnienie o Kamilu Durczoku. Przyjaciel dziennikarza szczerze o ich znajomości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE