Wzruszający gest Andrzeja Dudy dla Roksany Węgiel. Chwyta za serce

2021-07-27 11:11
Roxy Węgiel, Andrzej Duda
Autor: AKPA Wzruszający gest Andrzeja Dudy dla Roksany Węgiel. Chwyta za serce

Andrzej Duda znany jest z tego, że bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Prezydent szczególnie aktywny jest na Twitterze, gdzie zdarzało mu się nawet wchodzić w dyskusje z Donaldem Tuskiem oraz Markiem Belką. Jednak ostatnio prezydent zaskoczył na Instagramie i wykonał wzruszający gest dla Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel wrzuciła na swój profil na Instagram kilka zdjęć z Zamku Książ. Młoda piosenkarka zapozowała w różowym kostiumie, a zdjęcia szybko podbiły serca jej fanów, którzy zostawili ponad 87 tysięcy polubień. Co ciekawe, wśród osób, które dały "serduszko" był również prezydent Andrzej Duda. Roksana Węgiel to polska piosenkarka, która w 2018 roku wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Udało się jej również wygrać pierwszą edycję programu The Voice Kids oraz program Dance Dance Dance. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób. Dla porównania, konto Andrzeja Dudy śledzi... nieco ponad pięćdziesiąt tysięcy. Trzeba jednak pamiętać, że to prywatny profil prezydenta. Ten oficjalny jest bardziej popularny - obserwuje go ponad 100 tysięcy internautów.

NIE PRZEGAP: Poznaliśmy plan Andrzeja Dudy na zakończenie kadencji. To zastanawia. Robi się tajemniczo

Prezydent Andrzej Duda na Rynku Głównym w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE