Wzruszający gest Joanny i Jacka Kurskich. To, co zrobili z kwiatami z rocznicy ślubu wyciska łzy

2021-07-23 13:10
Jacek Kurski z żoną
Autor: AKPA Jacek Kurski z żoną

Kilka dni temu Joanna i Jacek Kurscy obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji zorganizowali przyjęcie w Krakowie. Wśród zaproszonych na uroczystość gości pojawił się też prezes PiS Jarosław Kaczyński. Państwo Kurscy nie zapomnieli też o tym, by pojechać na Wawel. Tam przy grobie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej zrobili coś niezwykłego, co chwyta za serce.

Joanna i Jacek Kurscy świętowali ostatnio pierwszą, czyli papierową, rocznicę ślubu. Małżonkowie uczcili swój wielki dzień w wyjątkowy sposób. Najpierw wybrali się tylko we dwoje na romantyczną kolację w sercu Krakowa. To jednak nie wszystko, bo zorganizowali też imprezę dla znajomych, w modnej restauracji w Krakowie. Bardzo chcieli, by swoim szczęściem i celebracją miłości, podzielić się z bliskimi. Na uroczystość rocznicową zaprosili gości, a wśród nich znalazł się także prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Szef PiS rok temu był obecny na ślubie Kurskich i towarzyszył im, gdy składali przysięgę, dlatego nie mogło go zabraknąć w dniu rocznicy. Po uroczystym przyjęciu państwo Kurscy pojechali na Wawel, by pomodlić się przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Zrobili też coś jeszcze, zdecydowali się na piękny i głęboko poruszający gest. Jak przekazał nam jeden z polityków PiS, prezes TVP i jego żona zawieźli na grób pary prezydenckiej kwiaty, które dostali jako rocznicowe prezenty od gości: - Wszystkie kwiaty, które państwo Kurscy otrzymali z okazji rocznicy ślubu, złożyli na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. 

ZOBACZ: Posypały się gratulacje dla Jacka Kurskiego! Nie uwierzysz, kto napisał do prezesa TVP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE