Drogi Użytkowniku,

My, nasi Zaufani Partnerzy oraz inne podmioty z Grupy ZPR Media uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikacji poprzez skanowanie urządzeń. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na korzystanie z tych technologii poprzez kliknięcie "Akceptuję". Zgoda jest dobrowolna i zawsze możesz ją wycofać klikając w przycisk "Zmień ustawienia zgód" znajdujący się na dole strony.

Aby móc w pełni komfortowo i świadomie korzystać z naszych witryn, prosimy zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies. Dodatkowo informujemy że celami przetwarzania danych są: przechowywanie informacji, przechowywanie i dostęp do informacji, personalizacja, wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam, wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści, pomiary.

Wzruszający gest Joanny i Jacka Kurskich. To, co zrobili z kwiatami z rocznicy ślubu wyciska łzy

2021-07-23 13:10 jot ks
Autor: AKPA Jacek Kurski z żoną

Kilka dni temu Joanna i Jacek Kurscy obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji zorganizowali przyjęcie w Krakowie. Wśród zaproszonych na uroczystość gości pojawił się też prezes PiS Jarosław Kaczyński. Państwo Kurscy nie zapomnieli też o tym, by pojechać na Wawel. Tam przy grobie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej zrobili coś niezwykłego, co chwyta za serce.

Joanna i Jacek Kurscy świętowali ostatnio pierwszą, czyli papierową, rocznicę ślubu. Małżonkowie uczcili swój wielki dzień w wyjątkowy sposób. Najpierw wybrali się tylko we dwoje na romantyczną kolację w sercu Krakowa. To jednak nie wszystko, bo zorganizowali też imprezę dla znajomych, w modnej restauracji w Krakowie. Bardzo chcieli, by swoim szczęściem i celebracją miłości, podzielić się z bliskimi. Na uroczystość rocznicową zaprosili gości, a wśród nich znalazł się także prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Szef PiS rok temu był obecny na ślubie Kurskich i towarzyszył im, gdy składali przysięgę, dlatego nie mogło go zabraknąć w dniu rocznicy. Po uroczystym przyjęciu państwo Kurscy pojechali na Wawel, by pomodlić się przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Zrobili też coś jeszcze, zdecydowali się na piękny i głęboko poruszający gest. Jak przekazał nam jeden z polityków PiS, prezes TVP i jego żona zawieźli na grób pary prezydenckiej kwiaty, które dostali jako rocznicowe prezenty od gości: - Wszystkie kwiaty, które państwo Kurscy otrzymali z okazji rocznicy ślubu, złożyli na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. 

ZOBACZ: Posypały się gratulacje dla Jacka Kurskiego! Nie uwierzysz, kto napisał do prezesa TVP

Oglądasz ultralekką wersję artykułu

Przejdź do pełnej wersji strony