Wzruszony mąż Kwaśniewskiej przekazał radosną wieść! Pęka z dumy, ludzie gratulują

2021-01-30 6:45
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Takich miłych i radosnych wiadomości w trudnym czasie pandemii potrzebujemy! Mąż Oli Kwaśniewskiej – artysta Kuba Badach właśnie przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych wspaniałą informację. Ludzie już zaczęli gratulować. - Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę – napisał dumny mąż Kwaśniewskiej na swym Instagramie. Nic dziwnego, że pęka z dumy. Powód jest bowiem zacny.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uwielbiają karmić ciekawość fanów, publikując w mediach społecznościowych fotki, obrazujące kulisy ich wspólnego życia. Tym razem to muzyk zaskoczył obserwatorów. W najnowszym wpisie zięć Aleksandra Kwaśniewskiego pochwalił się niezwykle miłym prezentem, z którego jest szalenie dumny. - Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę. Otóż otrzymałem ostatnio w prezencie pierwszą w życiu prawdziwą akwarelę. Taką. Panie Miłoszu, ogromnie dziękuję i chylę czoła przed pańskim talentem. I pozdrawiam mocno, wzruszony Jakub – napisał, prezentując obraz spod pędzla artysty Miłosza Nosiadka. „Gratulacje dla autora... Kuba Badach jak żywy”, „Gratuluję talentu”, „Cudo”, „Wspaniałe” - oto niektóre z komentarzy pod wpisem męża Kwaśniewskiej. Jej samej dzieło widocznie również przypadło do gustu, bowiem „polajkowała” post ukochanego.

NIE PRZEGAP: Andrzej Duda po publikacji wyroku TK pojechał do szpitala! O tym się nie mówiło. Wideo trafiło już do sieci

Super raport 29.01 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja oraz dr Paweł Grzesiowski - immunolog, ekspert NRL ds. covid-19)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE