Zakonnik PRZYŁOŻYŁ Dudzie. Rozszyfrował go? Trzaskowski będzie cieszył się jak dziecko

2020-06-30 13:21 LIKP
Andrzej Duda i egzamin maturalny
Autor: SUPER EXPRESS Andrzej Duda i egzamin maturalny

Wybory 2020. Ale cios! Takiego uderzenia Andrzej Duda raczej nie mógł się spodziewać. Zaatakował go bowiem znany zakonnik, a przecież prezydent RP to katolik, który często podkreśla swoje przywiązane do wiary i religii. To bym jednak to nie pomogło Dudzie. Ojciec Krzysztof Mądel się nie patyczkował. Przy okazji zapewne sprawił radość Rafałowi Trzaskowskiemu. czym pewnie podpadł wielu swoim kolegom w sutannie.

Trwa wielkie zamieszanie związane z organizacją telewizyjnej debaty przed drugą turą wyborów 2020 i ewentualnym udziałem w niej Andrzeja Dudy. Do sprawy odniósł się też dziennikarz "Gazety Wyborczej"  Paweł Wroński, zwracając się do Adama Bielana. - Z przekazu Andrzeja Dudy wynika, że on aż rwie się do każdej debaty, tylko zależy to od decyzji sztabu. Wiemy, że prezydent słucha prezesa, ale żeby wszystko uzależnione było od Adama Bielana? Adam, pozwól prezydentowi debatować w TVP i Onecie - apelował ironicznie. Niespodziewanie na zaczepkę odpowiedział jezuita ojciec Krzysztof Mądel. Trzaskowski, gdy przeczyta słowa duchownego, będzie cieszył się jak dziecko. Uderzenie w Dudę było bowiem naprawdę mocne. - Przede wszystkim świadczy o tym, że on doskonale zdaje sobie sprawę, co z niego zostanie po uczciwej rozmowie, boi się jej jak ognia, bo wie, że jest tam, gdzie jest, dzięki udawaniu, judzeniu i grze pozorów - stwierdził duchowny.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne słowa Adamowicz do wyborców Bosaka. Mowa o EGZYSTENCJALNYM ZAGROŻENIU!

Krzysztof Bosak ZDRADZIŁ jak zagłosuje w II turze. "Wybiorę mniejsze zło"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Krzysztof Mądel nie pierwszy raz podpadł Andrzejowi Dudzie. Jeszcze przed pierwszą turą stwierdził bowiem, że nie rozumie, "dlaczego kandydaci nie odcięli się zdecydowanie od Dudy i nie stanęli po stronie Trzaskowskiego" (ZOBACZ TUTAJ, O CO CHODZI). Czy teraz Mądel rozszyfrował Dudę, czy może swoją diagnozą przestrzelił? Zdania są podzielone...

Najnowsze