Założyli Kaczyńskiemu OKROPNĄ MASKĘ! Człowiek szefa PiS ujawnia prawdę [Express Biedrzyckiej]

2019-09-20 19:01 LIKP
Jarosław Kaczyński- wywiad
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński- wywiad

Jaki naprawdę jest Jarosław Kaczyński? To pytanie zadają sobie niemal wszyscy Polacy. W naszym kraju szczęśliwców, którzy rzeczywiście dobrze poznali prywatnie poznali prezesa PiS, pewnie można policzyć na palcach jednej ręki. W otoczeniu Kaczyńskiego jest jednak człowiek, który o szefie PiS faktycznie sporo wie. W końcu współpracuje z nim ponad 10 lat!

Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości i dyrektor biura Jarosława Kaczyńskiej, poznał trochę sekretów prezesa PiS. W rozmowie z Kamilą Biedrzycką polityk postanowił powiedzieć, jaki naprawdę jest Kaczyński. Słuchając go, można wywnioskować, że prezesowi partii rządzącej dorobiono okropną maskę.

ZOBACZ WIDEO

- Medialna twarz Jarosława Kaczyńskiego, ta zasadnicza, nie potrafiąca się śmiać, nie znająca się na żartach, nie znająca współczesnego świata jest zupełnie nieprawdziwa. To raczej dorobiona gęba - przekonywał Radosław Fogiel w "Expressie Biedrzyckiej". - Pan prezes nie jest zamknięty w wieży z kości słoniowej, ma duże grono przyjaciół - dodał wicerzecznik PiS.

ZOBACZ CAŁĄ ROZMOWĘ KAMILI BIEDRZYCKIEJ Z RADOSŁAWEM FOGIELEM

Najnowsze