Zbigniew Ziobro interweniował w sprawie morderstwa Zuzi. Podjął zdecydowane kroki

2021-05-13 19:58 Sara Osiecka
Zbigniew Ziobro
Autor: Adam Guz/Wikimedia Commons

Zbigniew Ziobro jako Prokurator Generalny i Minister Sprawiedliwości na pewno spotkał się w swoim życiu z wieloma potwornymi zbrodniami. Jedną z nich jest przypadek Magdaleny C., matki z Poznania, która w okrutny sposób zabiła swoją 3-letnią córeczkę, Zuzię. Zbigniew Ziobro zadecydował o zmianie zarzutu dla morderczyni, o czym poinformował na swoim Twitterze. Teraz ma odpowiadać za zbrodnię z szczególnym okrucieństwem.

Zbigniew Ziobro postanowił ogłosić w mediach społecznościowych swoją o decyzję o zmianie zarzutu, jaki usłyszała Magdalena C., na popełnienie zbrodni ze szczególnym okrucieństwem. - Matka, która w Poznaniu zabiła 3-letnią córkę, zbrodnię zaplanowała z zimną krwią. Potem w okrutny sposób ją zrealizowała. Poleciłem zmianę postawionego jej zarzutu na surowszy - zabójstwo popełnione ze szczególnym okrucieństwem - napisał na swoim Twitterze. Zbigniew Ziobro jednak na tym nie poprzestał. Dodał także opis tego, jak matka potraktowała swoją córeczkę. - Matka wybrała bardzo ostry nóż i powoli zabijała małą Zuzię, uderzając ją kilkakrotnie ostrzem w okolice serca i w plecy. Potem dusiła ją rękoma, gdy ta płakała i błagała, by mama przestała - opisał (więcej na temat zbrodni przeczytasz tutaj). Jak widać, Prokurator Generalny nie zamierza traktować pobłażliwie osób, które dopuszczają się tak okropnych czynów, jak zabicie własnego dziecka.

Nie przegap: Zgwałcił 3-latka, a później go ZABIŁ! Sędzia był zbyt łagodny? Ziobro chce kasacji!

Zbigniew Ziobro interweniował w sprawie morderczyni Zuzi

Przypomnijmy, że chodzi o zdarzenie z 4 maja 2021 roku. Magdalena C. trzykrotnie ugodziła córeczkę nożem w okolice serca, po czym zadzwoniła do znajomego, by opowiedzieć mu, co zrobiła. Dziewczynka trafiła do szpitala im. Karola Jonschera w Poznaniu z bardzo głęboką raną serca. Lekarze próbowali ją ratować, jednak dziecko zmarło w czasie operacji.Kobieta w chwili popełnienia zbrodni była trzeźwa. Przyznała się do winy. Teraz grozi jej od 8 do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz: Były minister z PiS po operacji serca. Najnowsze informacje o stanie zdrowia

Wyrok w sprawie śmierci Roberta Brylewskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze