Zbigniew Ziobro zostanie ministrem sportu?

2015-11-03 3:00
Zbigniew Ziobro
Autor: Maciej Gillert Zbigniew Ziobro (44 l.)

Zbigniew Ziobro (45 l.) wraca do gry! Jak dowiedział się "Super Express", w politycznej układance prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego (66 l.) objąłby tekę ministra sportu. - Na pewno nie pozwoliłby na korupcję w polskim sporcie - zachwala Ziobrę jego klubowy kolega poseł Arkadiusz Mularczyk (44 l.).

Zbigniew Ziobro wprowadził do Sejmu dziewięciu posłów. Dlatego Solidarna Polska bardzo liczy na choćby jeden resort w rządzie Beaty Szydło (52 l.). Według naszych informacji może to być Ministerstwo Sportu. - Za naszych rządów Ziobro dał się poznać jako bezkompromisowy szeryf walczący z układem - mówi nam polityk z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego. - Ziobro uprawiał kiedyś boks, interesuje się sportem i pewnie by się sprawdził - komentuje jeden z ziobrystów. Ale na razie karuzela z nazwiskami się kręci, wciąż nikt nie może być pewny swojego przyszłego resortu. Również Ziobro. - Słyszałem, że Ziobro ma ogromną szansę na powrót do resortu sprawiedliwości. Kaczyński poważnie się nad tym zastanawia - dodaje polityk z otoczenia prezesa PiS.

Zobacz: Kaczyński wygrał. Lis publikuje NEKROLOG. Przesada?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE