Zdjęcia Patryka Jakiego w sieci. Od tej strony go nie znaliśmy

2021-08-03 12:30
Patryk Jaki vs Rafał Trzaskowski
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Patryk Jaki vs Rafał Trzaskowski

Patryk Jaki postanowił zrobić sobie przerwę od codziennego natłoku obowiązków i zabrał swoich najbliższych na wakacyjne wojaże. Polityk, jego żona i dwoje dzieci wybrali się na odpoczynek w przepiękne regiony, w tym także na plażę. Zobacz rodzinne zdjęcia w naszej galerii.

Patryk Jaki nie może narzekać na brak zajęć, jednak każdy potrzebuje chwili wytchnienia. Nie ma chyba lepszego momentu niż środek lata, gdy pogoda dopisuje. Rodzina polityka postanowiła czerpać z tego pełnymi garściami, podobnie jak Marta Kaczyńska i jej wuj, Jan Maria Tomaszewski, o czym niedawno pisaliśmy. Patryk Jaki i jego bliscy chodzą po pięknych, zielonych ogrodach, kąpią się w basenie, leniuchują na plaży i podziwiają lokalną florę i faunę. - Odpoczywam z najbliższymi w Turcji. Dobrze, że wreszcie mamy chwilę czasu tylko dla siebie - powiedział nam. Widać, ze Patryk Jaki uwielbia spędzać czas z dziećmi – niemal cały czas są razem, a polityk często nosi je na rękach i tuli. Dzieci także wyglądają na zachwycone i z zaciekawieniem oglądają wszystko, co się wokół nich dzieje. Chłopczyk pomaga też w opiece nad młodszą siostrzyczką, dzielnie pchając wózek w parkowych alejkach, Patryk Jaki nawet na urlopie chce być na bieżąco i śledzi interesującą go prasę. Na takim wyjeździe z pewnością naładują akumulatory i odpoczną za wszystkie czasy! Trzeba przyznać, że od tej strony nie znaliśmy tego polityka.

Zobacz: 

Patryk Jaki się doigrał. To koniec, bezwzględna decyzja, prawdziwy dramat!

Patryk Jaki w dzikiej furii po meczu! Pokazał swoją karteczkę. Oberwało się nawet Bońkowi

Szokujący humor Patryka Jakiego! On to napisał naprawdę. Z tej strony nikt go nie znał

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE