Żenująca AWANTURA na lewicy. Kwaśniewski REAGUJE [Express Biedrzyckiej]

2019-09-18 16:04 LIKP
Aleksander Kwaśniewski w redakcji Super Expressu
Autor: TOMASZ RADZIK / Super Express Express Biedrzyckiej

W środku kampanii wyborczej obserwatorów polskiej sceny politycznej zelektryzował nietypowy konflikt na lewicy. W rolach głównych wystąpiły rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska i Monika Jaruzelska. Ta pierwsza oskarżyła, że pies córki generała chciał... zgwałcić jej wysterylizowaną suczkę. Do sprawy w programie "Express Biedrzyckiej" odniósł się były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Zdaniem Kwaśniewskiego pyskówka Żukowskiej i Jaruzelskiej (WIĘCEJ O TYM PRZECZYTASZ TUTAJ) była "żenująca". - Ale traktuję to jako margines wydarzeń. Każda kampania wywołuje namiętności, wywołuje emocje - tłumaczył koleżanki z lewicy były prezydent.

CO POWIEDZIAŁ KWAŚNIEWSKI O KONFLIKCIE ŻUKOWSKA-JARUZELSKA? ZOBACZ WIDEO

- Całą tę dyskusję uważam za niepotrzebną Chodzi o rzecz ważniejszą niż spory obu szanowanych przez mnie pań - podkreślił Kwaśniewski. - Chodzi o to, ze lewica po czterech latach może wrócić do parlamentu, i to jest bardzo dobre dla polskiej demokracji - ocenił, wyraźnie dystansując się i od PiS, i od PO.

Aleksander Kwaśniewski jako jedyny polski polityk przez dwie kadencje pełnił urząd prezydenta RP. Funkcję tę sprawował w latach 1995-2005.

ZOBACZ, CAŁĄ ROZMOWĘ KAMILI BIEDRZYCKIEJ Z ALEKSANDREM KWAŚNIEWSKIM