Ziemkiewicz pokazał, co ma nad biurkiem. To zdjęcie żony. Ten widok zapiera dech w piersiach!

Rafał Ziemkiewicz, Aleksandra Ciejek
Autor: Gałązka

Rafał Ziemkiewicz jest jednym z najbardziej znanych publicystów w Polsce. Ma wielu fanów, którzy śledzą jego poczynania, oglądają vlogi i czytają felietony. Ziemkiewicz to też jeden z autorów, który może poszczycić się tym, że jego książki bardzo dobrze się sprzedają. Prywatnie Rafał Ziemkiewicz jest szczęśliwym mężem który najwyraźniej pod postawą ostrego publicysty skrywa... duszę romantyka. Dowód? Fotografia, która wisi nad jego biurkiem. Zdjęcie można dostrzec wśród masy magnesów i znaczków zawieszonych nad miejscem pracy publicysty. Pani Aleksandra, jego żona, może pękać z dumy.

Rafał Ziemkiewicz jest bardzo aktywnym internautą. Często wchodzi w dyskusje na Twitterze, komentuje aktualne wydarzenia. Jako publicysta, który nie boi się wprost mówić, co myśli, czasem jego komentarze zawierają nawet niecenzuralne słowa. Jedno jednak  trzeba przyznać, Ziemkiewicz jest bardzo wyrazisty w tym, co robi. W poniedziałek przypadła kolejna rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Od lat rocznica ta jest związana z wyjątkowym symbolem, chodzi o żółty żonkil. Żółte żonkile z papieru są przypinane do ubrań na znak pamięci o wydarzeniu z 1943 roku. W związku z tym Ziemkiewicz chciał pokazać i udowodnić, że żółty żonkil ma w jego domu szczególne miejsce. Na dowód pokazał zdjęcie szafek zawieszonych nad biurkiem, przy którym pracuje. - Żółty żonkil ma od dawna swoje miejsce nad moim biurkiem, i tak powinno być u każdego. Oba warszawskie powstania są nasze - skomentował Ziemkiewicz.

Ziemkiewicz pokazał, co ma nad biurkiem. Jego żona może pękać z dumy!

Faktycznie, wśród wielu magnesów, przypinek i znaczków, widać, że papierowy żółty żonkil wisi na czołowym miejscu. Jedna nie tylko on zwracał uwagę wśród masy znaczków. Wśród nich Rafał Ziemkiewicz ma przyczepione zdjęcie ślubne. To niezwykle romantyczny gest z jego strony! Na fotografii widać przytulonych Rafała Ziemkiewicza i aktorkę Aleksandrę Ciejek, czyli jego żonę. Uwagę zwraca suknia panny młodej, która miała bordowy gorset. Ziemkiewicz poślubił swoją drugą żonę ponad dwadzieścia lat temu. Z pierwszą  żoną wziął ślub, gdy oboje byli bardzo młodzi, razem byli przez 14 lat, o czym publicysta sam opowiadał

Kim jest żona Ziemkiewicza, Aleksandra Ciejek?

Żona Rafała Ziemkiewicza, Aleksandra Ciejek z pewnością jest dumna z tego, że ślubna fotografia wisi nad biurkiem męża. To pokazuje, że jest on romantykiem. Co wiemy o żonie publicysty? Dowiesz się w naszej galerii zdjęć. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze