Ziemkiewicz uderzył w legendę polskiej piłki. Zadrwił z jego strasznego urazu

2020-07-05 18:51 wp
Rafał Ziemkiewicz
Autor: AKPA

Rafał Ziemkiewicz swoim wpisem na Twitterze uderzył w legendę polskiej piłki. Słowa, które napisał dziennikarz, w mocny sposób uderzają w straszny uraz byłego piłkarza. O co chodzi? Wszystko ma związek z wyborami 2020.

Pierwsza tura wyborów odbyła się pod koniec czerwca. Dziś, cała Polska oczekuje na ostateczne starcie Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim. Który z nich wygra? Tego dowiemy się 12 lipca. Kandydaci szukają głosów poparcia w różnych środowiskach. Również gwiazdy, influencerzy, a także byli sportowcy dzielą się swoją opinią i udzielają wsparcia jednemu z dwóch kandydatów. Wśród nich jest były reprezentant Polski - Włodzimierz Lubański, który zdradził na kogo będzie głosował.

Jego wybór ogromnie nie spodobał się Rafałowi Ziemkiewiczowi, który w dosadnych słowach zadrwił z jego strasznego urazu: - Coś mam z pamięcią nie tak. Zawsze pamiętałem, że McFarland kopnął Lubańskiego w kolano, a teraz się okazuje, że chyba jednak w głowę? Ziemkiewicz uderzył w legendę polskiej piłki nawiązując do 1973 roku. Podczas zwycięskiego meczu Polski z Anglią (2:0) Lubański strzelił gola. Niestety, doznał też poważnej kontuzji, która wyeliminowała go z Mistrzostw Świata w 1974 roku.

Najnowsze