Ziobro zdradza, kto byłby najlepszym premierem. Wielkie zaskoczenie

2019-09-17 16:46 EBE
Zbigniew Ziobro pochwalił się we Wroc sukcesem polskiej prokuratury
Autor: Krzysiek Staszkiewicz Zbigniew Ziobro pochwalił się we Wroc sukcesem polskiej prokuratury

W najbliższym „Super Expressie” Zbigniew Ziobro zdradza, kto byłby najlepszym premierem po wyborach. - Jarosław Kaczyński jest najbardziej doświadczonym politykiem naszego obozu i architektem zwycięstwa. Byłby więc najlepszym premierem, bo najbardziej kompetentnym - zachwala polityk. Minister sprawiedliwości zabiera też głos odnośnie do prezydentury Andrzeja Dudy. Jak twierdzi, głowa państwa „bardzo dobrze sobie radzi”.

W rozmowie z Kamilem Szewczykiem, Zbigniew Ziobro nie tylko zdradza, że najlepszym premierem byłby Kaczyński. Ocenia także Andrzeja Dudę! - Bardzo dobrze sobie radzi. Ma wielką umiejętność w nawiązywaniu bezpośrednich relacji z Polakami. I jest bardzo dobrze przez nich odbierany. Wraz z małżonką Agatą Dudą godnie i bardzo profesjonalnie reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej - zachwala minister sprawiedliwości i prokurator generalny. - Jestem przekonany, że Andrzej Duda jest najlepszym kandydatem na prezydenta obozu Zjednoczonej Prawicy w 2020 r. - dodaje.

Cały wywiad znajdą Państwo w jutrzejszym wydaniu „Super Expressu” oraz na stronach se.pl. W rozmowie Zbigniew Ziobro opowiada m.in. o swojej przyszłości, Donaldzie Tusku i aferze hejterskiej. 

Najnowsze