Złote szpilki Kolendy-Zaleskiej to hit! Poprowadziła w nich „Fakty”

2021-07-23 20:05
Katarzyna Kolenda Zaleska
Autor: PIOTR KOWALCZYK/ SUPER EXPRESS Katarzyna Kolenda Zaleska

Katarzyna Kolenda-Zaleska w przeciwieństwie do swej redakcyjnej koleżanki Moniki Olejnik, nie kojarzy się z kolekcjonowaniem setek par butów. Ale to nie oznacza, że dziennikarka TVN nie podąża za trendami. Ostatnio Kolenda-Zaleska poprowadziła Fakty w szpilkach, które są prawdziwym hitem. Nic dziwnego, że fanki gwiazdy telewizji są zachwycone!

Katarzyna Kolenda-Zaleska śledzi trendy, ale nie podąża ślepo za modą. Dziennikarka TVN wypracowała swój charakterystyczny styl. Nie unika sukienek, choć najlepiej czuje się w spodniach. Mało kto wie, że w swojej szafie ma ich nieprzyzwoitą ilość! Jednak prowadząc Fakty, gwiazda telewizji prezentuje się zazwyczaj właśnie w sukienkach. Ostatnio uwagę zwracała karminowa sukienka mini w kwiaty. Do niej Kolenda-Zaleska dobrała złote buty. Sporo ryzykowała takim połączeniem, ale opłaciło się! Efekt jest rewelacyjny, wart miliona dolarów. Szpilki, w których Kolenda-Zaleska poprowadziła Fakty to hit. Świadczą o tym także komentarze fanek. „Buty… rewelacja” - piszą na Instagramie. Nic dziwnego, złote buty pięknie podkreśliły i wydłużyły nogi dziennikarki. Niestety, Kolenda-Zaleska nie zdradziła, gdzie zakupiła te fantastyczne szpilki. Jak sprawdziliśmy, podobne można znaleźć w sieciowych sklepach obuwniczych już za 99 zł.

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE