Zmiana w wyglądzie Agaty Dudy. WIDZICIE to? Jest nie do poznania! [ZDJĘCIA]

2020-08-08 11:35 Paula
Agata Duda, Prezydent Andrzej Duda
Autor: Jakub Szymczuk/KPRP Agata Duda, Prezydent Andrzej Duda

Od pięciu lat Agata Duda sprawuje funkcję pierwszej damy. W miniony czwartek jej mąż po raz drugi złożył przysięgę. W czasie zaprzysiężenia Dudy wiele osób zwracało też uwagę na pierwszą damę, która tego dnia wyglądała niezwykle elegancko. Widać wyraźnie, ze przez 5 lat bardzo się zmieniła. Przeszła wielką metamorfozę.

Zanim została pierwszą damą Agata Duda uczyła w jednym z krakowskich liceów języka niemieckiego. Do szkoły tej przed laty chodził jej mąż, prezydent Andrzej Duda. Gdy poznaliśmy Agatę Dudę wyglądała elegancko, ale skromnie. Miała krótkie włosy i grzywkę zaczesaną na bok. Jednak w czasie prezydentury męża bardzo się zmieniła! Zdecydowanie jej metamorfoza, to była dobra zmiana. Duda zaczęła wybierać mocne kolory strojów, odważniejsze fasony i zmieniła fryzurę. Widać, że śledzi trendy, bo zawsze potrafi dobrać strój do okazji, i przyćmiewa inne kobiety.

Ostatnio pojawiła się na zaprzysiężeniu męża w Sejmie. Na uroczystość złożenia przysięgi wybrała biały kostium i zadała szyku. Biały kolor podkreślił jej delikatną opaleniznę: -  Pierwsza Dama Polski, podczas dzisiejszych uroczystości zaprzysiężenia męża na drugą kadencję postawiła na białą garsonkę by Ela Piorun – można przeczytać w mediach społecznościowych Eli Piorun WIĘCEJ TUTAJ: Projektantka Agaty Dudy UJAWNIA wielką TAJEMNICĘ. WPADKA pierwszej damy?!

Tak zmieniła się Agata Duda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Porównując jej kreację z ostatniego wystąpienia, zdecydowanie widać różnicę w wizerunku Agaty Dudy, jeśli porównamy ją z tym, jak wyglądała 5 lat wcześniej. Wtedy, na zaprzysiężenie męża wybrała bardzo skromną, czarno-białą stylizację. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. 

Najnowsze