Znana aktorka WULGARNIE o nowym prezydencie: W d*** dostaniemy od tego CHŁYSTKA!

2015-05-28 15:27

Nie wszyscy zwolennicy Bronisława Komorowskiego z pokorą przyjęli wyniki niedzielnych wyborów. Nerwy puściły znanej aktorce, która w komitecie poparcia stała za prezydentem. Anna Nehrebecka wulgarnie skomentowała zwycięstwo Andrzeja Dudy, nazywając przy tym nowego prezydenta chłystkiem!

Anna Nehrebecka od lat swoją aktorską popularność wykorzystuje w polityce. Aktywnie zaangażowała się w pomoc Bronisławowi Komorowskiemu i była jedną z twarzy komitetu poparcia prezydenta podczas wyborów.

Z tego powodu znalazła się też na wieczorze wyborczym PO po niedzielnej II turze głosowania. Kiedy na ekranie pojawiły się sondażowe wyniki i stało się jasne, że Bronisław Komorowski pożegna się z Pałacem Prezydenckim, Nehrebecka nie umiała powstrzymać złości.

– W d... dostajemy od tego chłystka – skomentowała zdenerwowana aktorka do stojących obok niej członków komitetu poparcia prezydenta.

Na nieszczęście aktorki, kamery jednej ze stacji uchwyciły wulgarną reakcję i bez trudu udało się rozszyfrować, co powiedziała. Później, już publicznie, przed mikrofonami Nehrebecka tłumaczyła jeszcze porażkę swojego kandydata tym, że „czasem ludzie młodzi przestają myśleć". – Co jakiś czas przychodzi takie bielmo - skwitowała.

Zobacz też: Andrzej Duda chce zbudować POMNIK smoleński pod Pałacem Prezydenckim!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE