Znana aktorka WULGARNIE o nowym prezydencie: W d*** dostaniemy od tego CHŁYSTKA!

2015-05-28 15:27 ask.

Nie wszyscy zwolennicy Bronisława Komorowskiego z pokorą przyjęli wyniki niedzielnych wyborów. Nerwy puściły znanej aktorce, która w komitecie poparcia stała za prezydentem. Anna Nehrebecka wulgarnie skomentowała zwycięstwo Andrzeja Dudy, nazywając przy tym nowego prezydenta chłystkiem!

Anna Nehrebecka od lat swoją aktorską popularność wykorzystuje w polityce. Aktywnie zaangażowała się w pomoc Bronisławowi Komorowskiemu i była jedną z twarzy komitetu poparcia prezydenta podczas wyborów.

Z tego powodu znalazła się też na wieczorze wyborczym PO po niedzielnej II turze głosowania. Kiedy na ekranie pojawiły się sondażowe wyniki i stało się jasne, że Bronisław Komorowski pożegna się z Pałacem Prezydenckim, Nehrebecka nie umiała powstrzymać złości.

– W d... dostajemy od tego chłystka – skomentowała zdenerwowana aktorka do stojących obok niej członków komitetu poparcia prezydenta.

Na nieszczęście aktorki, kamery jednej ze stacji uchwyciły wulgarną reakcję i bez trudu udało się rozszyfrować, co powiedziała. Później, już publicznie, przed mikrofonami Nehrebecka tłumaczyła jeszcze porażkę swojego kandydata tym, że „czasem ludzie młodzi przestają myśleć". – Co jakiś czas przychodzi takie bielmo - skwitowała.

Zobacz też: Andrzej Duda chce zbudować POMNIK smoleński pod Pałacem Prezydenckim!

Najnowsze
KOMENTARZE