Znana pisarka zaatakowała Lecha Kaczyńskiego. Teraz boi się o własne życie

2020-08-03 11:29 PMar
Maria Nurowska
Autor: EAST NEWS Maria Nurowska

Maria Nurowska jest nieprzejednanym krytykiem rządów Prawa i Sprawiedliwości od lat. W jednym z swoich ostatnich wpisów na Facebooku zaatakowała ona bezceremonialnie Lecha Kaczyńskiego, zapowiadając usunięcie z Polski jego pomników a jego ciała z Wawelu. Czy grozi jej za to śmierć? Tego obawiać ma się jej francuski tłumacz!

Maria Nurowska wstawiła na swojego Facebooka grafikę, na którym widać zdjęcie jej oraz Jarosława Kaczyńskiego. Widnieje na nim tekst: "Nurowska do Kaczyńskiego: Pański brat zniknie z pomników". Następnie w jednym z komentarzy pod wpisem dodała: - Tak będzie! Niczym sobie nie zasłużył na pamięć, poza tym,że zginął w wypadku, ale wraz z nim odeszli bardziej zasłużeni od niego ludzie. Następnie, dopytywana przez jednego z internautów, dodała, że zmarły w katastrofie smoleńskiej powinien również być usunięty z Wawelu.

Zobacz: Nurowska chce splunąć w twarz Hołowni! Wskazuje też dwa inne nazwiska!

Według francuskiego tłumacza pisarki taka zapowiedź może sprawdzić na nią śmierć! Jak napisała w kolejnym wpisie Nurowska: - Po moim wpisie o Kaczyńskim zadzwonił do mnie mój francuski tłumacz: Maria, co ty wypisujesz, nie dotykaj sprawy Lecha Kaczyńskiego, to są bardzo niebezpieczni ludzie, oni ciebie zabiją

Co na to pisarka? Najwyraźniej groźbę utraty życia traktuje poważnie! - Odpowiedziałam mu: Umierać za Ojczyznę jest słodko... - miała mu odpisać Nurowska.

Czy wybory prezydenckie mogły być sfałszowane?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze