Żona Bosaka kwitnie w ciąży! Ale ona WYGLĄDA [ZDJĘCIA]

2020-09-21 18:40 Jot
 Krzysztof Bosak zostanie ojcem
Autor: Radio Plus

Krzysztof Bosak wraz z żoną Kariną spodziewają się dziecka. Młodzi małżonkowie w lutym tego roku stanęli na ślubnym kobiercu, a już niedługo będą się cieszyć z nowych wyzwań, jako rodzice. W niedzielę w Warszawie odbył się Marsz dla Życia i Rodziny, a udział w nim wzięli też Bosakowie. Wszystkie oczy były zwrócone na Karinę Bosak!

Niedawno "Super Express" jako pierwszy pospieszył z gratulacjami do posła Konfederacji - KLIKNIJ: Krzysztof Bosak zostanie ojcem! Będzie chłopak czy dziewczynka? WIEMY! [ZDJĘCIA]. Przyszłego ojca rozpiera duma: - . Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy - mówił nam i zapewniał, że żona dobrze znosi ciążę. I trzeba przyznać, że to prawda, a stan błogosławiony służy żonie Bosaka, Karinie Bosak. Przyszła mama wraz z mężem pojawiła się w minioną niedzielę na zorganizowanym w Warszawie Marszu dla Życia i Rodziny.

Jak napisała w mediach społecznościowych żona posła Konfederacji: - Wspaniale było widzieć tylu radosnych i pięknych ludzi - którzy angażują się i dzielą swoją radością i płynącą z ich miłości siłą, wyrażając swoje wsparcie nie tylko dla wzmocnienia prawnej ochrony życia ludzkiego od poczęcia (której w najtrudniejszych sytuacjach po prostu w Polsce nie ma) oraz sprzeciwu wobec zabijania nienarodzonych dzieci w świetle prawa, ale również sprzeciwu wobec odrzucenia przez najbliższych i pozbawionych wsparcia przez państwo matek w najtrudniejszych dla nich sytuacjach związanych z poczęciem dziecka. Karina Bosak pokazała też kilka zdjęć z marszu, trzeba przyznać, że w ciąży prawniczka wygląda kwitnąco! 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kilka zdjęć z wczorajszego Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się w niedzielne popołudnie w centrum Warszawy. Wspaniale było widzieć tylu radosnych i pięknych ludzi - którzy angażują się i dzielą swoją radością i płynącą z ich miłości siłą, wyrażając swoje wsparcie nie tylko dla wzmocnienia prawnej ochrony życia ludzkiego od poczęcia (której w najtrudniejszych sytuacjach po prostu w Polsce nie ma) oraz sprzeciwu wobec zabijania nienarodzonych dzieci w świetle prawa, ale również sprzeciwu wobec odrzucenia przez najbliższych i pozbawionych wsparcia przez państwo matek w najtrudniejszych dla nich sytuacjach związanych z poczęciem dziecka. Potrzebujemy pełnej ochrony życia ludzkiego przed i po urodzeniu, mądrej polityki prorodzinnej, szerokiej opieki okołoporodowej, szerokiego wsparcia dla rodzin, samotnych matek i dzieci by pomóc chronić, i umacniać te najważniejsze, najpiękniejsze więzi! Nikt nie powinien zostać pozostawiony bez pomocy, w chwili w której jest najbardziej bezbronny, szczególnie gdy dotyczy to jego życia czy jego rodziny. Po Marszu odbyła się Msza Święta w kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu oraz konferencja o miłości małżeńskiej i rodzicielskiej! Bardzo dobry czas! Gratulacje dla organizatorów (Centrum Wspierania Inicjatyw na rzecz Życia i Rodziny) i wszystkich zaangażowanych w ruchy marszowe w całej Polsce! ❤️ Fot. @maffoto.pl 🌼 Post udostępniony przez Karina Bosak (@karina_bosak_)

Internauci są pod wrażeniem przyszłej mamy: - Pięknie Pani wygląda w ciąży; Wyglądasz kwitnąco! Cudownie wyglądasz :)! - pisali zachwyceni. Na marszu Karina Bosak pojawiła się ubrana w bardzo kobiecej stylizacji, wybrała jasną sukienkę w kolorowe kwiaty, podkreślającą  zaokrąglony brzuszek, do której dobrała jasną kurteczkę. 

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze