Żona Jakiego 3 tygodnie po porodzie. Ależ ma figurę! [ZOBACZ]

2020-06-01 18:39 Paulina Jaworska
Patryk Jaki
Autor: Tomasz Radzik Patryk Jaki

Niecały miesiąc temu Patryk Jaki po raz drugi został ojcem. Na świat przyszła jego córeczka Aleksandra. Europoseł Jaki i jego żona Anna mają też kilkuletniego synka Radka. Dziś rodzina w komplecie świętowała Dzień Dziecka. Jaki pokazał wspólne zdjęcie z żoną, synem i córeczką.

W maju rodzina Patryka Jakiego powiększyła się, na świat przyszło jego drugie dziecko, córeczka Ola. Szczęśliwy tata wraz ze starszym synkiem najpierw szykowali łóżeczko dla maleństwa ZOBACZ ZDJĘCIA, a potem dumnie ogłosił, że jego ukochana żona Anna urodziła: - Miło mi poinformować, że Radek ma siostrę. Witamy na świecie Aleksandrę. Wszystko jest dobrze, dziękujemy za modlitwy. 💪💪 dla dzielnej Mamy. Aleksandra urodziła się ww maju i niedługo skończy miesiąc, dziś zaś świętowała swój pierwszy w życiu Dzień Dziecka. Patryk Jaki pokazał po raz pierwszy wspólne zdjęcie całej rodziny: żony Anny, syna i córki: - Dziś #dzieńdziecka :) Więc więcej uwagi należy się dziś naszym dzieciom. Pamiętajmy przy tej okazji o instytucji rodziny. Podstawowej i najważniejszej ko

mórce społecznej, która jest atakowana przez poprawność polityczną - napisał i zacytował to, co papież Jan Paweł II głosił na temat rodzin. Co ciekawe to rodzinne zdjęcie jest pierwszą fotografią żony Jakiego po porodzie. Trzeba przyznać, że młoda mama wygląda kwitnąco!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj 

ZOBACZ: Tak wyglądają dzieci Trzaskowskiego. Podobne do taty? WYBORY PREZYDENCKIE 2020

 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dziś #dzieńdziecka :) Więc więcej uwagi należy się dziś naszym dzieciom. Pamiętajmy przy tej okazji o instytucji rodziny. Podstawowej i najważniejszej komórce społecznej, która jest atakowana przez poprawność polityczną. „ Pośród tych wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek. Rodzina jest tą drogą, od której nie może on się odłączyć. Wszak normalnie każdy z nas w rodzinie przychodzi na świat, można więc powiedzieć, że rodzinie zawdzięcza sam fakt bycia człowiekiem. A jeśli w tym przyjściu na świat oraz we wchodzeniu w świat człowiekowi brakuje rodziny, to jest to zawsze wyłom i brak nad wyraz niepokojący i bolesny, który potem ciąży na całym życiu. Tak więc Kościół ogarnia swą macierzyńską troską wszystkich, którzy znajdują się w takich sytuacjach, ponieważ dobrze wie, że rodzina spełnia funkcję podstawową. Wie on ponadto, iż człowiek wychodzi z rodziny, aby z kolei w nowej rodzinie urzeczywistnić swe życiowe powołanie. Ale nawet kiedy wybiera życie w samotności - to i tutaj rodzina pozostaje wciąż jak gdyby jego egzystencjalnym horyzontem jako ta podstawowa wspólnota, na której opiera się całe życie społeczne człowieka w różnych wymiarach aż do najrozleglejszych.” Św Jan Pawel II Post udostępniony przez Patryk Jaki (@patrykjaki_official)
Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze