Żona Kraśki nie wytrzymała: "Moje dziecko...". Ciężko powtrzymać łzy

2021-10-31 15:34
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko
Autor: PIOTR PIWOWARSKI/SUPER EXPRESS Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Żona Piotra Kraśki nie wytrzymała! Karolina Ferenstein-Kraśko musiała pochwalić się ogromnym sukcesem starszego syna Konstantego Kuby, który jeździ konno. Nastolatek został mistrzem Polski Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Także dumny tata Piotr Kaśko podzielił się radością. - No i po dziadku Krzysztofie mamy kolejnego Mistrza Polski w rodzinie - pochwalił się dziennikarz. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia, czytając wpisy szczęśliwych Kraśków i ich przyjaciół.

Wspaniałe wieści płyną z rodziny Piotra Kraśki i jego żony Karoliny Ferenstein-Kraśko. Małżonkowie pochwalili się wielkim sukcesem najstarszego syna. 14-latek odniósł zwycięstwo w Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w jeździectwie. Chłopak kontynuuje rodzinne tradycje i jeździ konno, a teraz zdobył złoty medal. Rodzice Konstantego Kuby wprost pękają z dumy. Piotr Kraśko umieścił poruszający wpis na Instagramie, w którym przypomniał o tym, że już kiedyś w rodzie był jeden mistrz jazdy konnej: - No i po dziadku Krzysztofie mamy kolejnego Mistrza Polski w rodzinie😊kiedyś już mówiłem, że gdybym miał mieć znowu 14 lat to chciałbym być jak Konstanty, albo Aleksander, ale teraz to już szał. Brawo Konstanty - pochwalił syna gwiazdor TVN. Jeszcze więcej emocji znalazło się we wpisie żony Kraśko, bo jak wiadomo, matka zawsze bardziej emocjonalnie podchodzi do ważnych wydarzeń z życia dziecka.

Żona Kraśki nie wytrzymała: "Moje dziecko..."

Nie inaczej było w przypadku Karoliny Ferenstein-Kraśko. Żona Kraśki po prostu nie mogła wytrzymać: - Aaaaaaa Mamy To 🥇🏆🇵🇱💥 Moje dziecko MISTRZEM POLSKI !!! Kuba i Armstrong zdobyli ZŁOTY MEDAL Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych we wspaniałym stylu zwyciężyli !!! - napisała pani Karolina. Po czym w skrócie opisała, jak doszło do zwycięstwa nastoletniego syna: - Przejeżdżając bez żadnego błędu i w najlepszym czasie Dwunowrotowy Finał Mistrzostw Polski oraz rozgrywkę !!!! W Mistrzostwach brało udział 80 zawodników - wyjaśniła żona Kraśki. Po takich słowach szczęśliwych rodziców wprost ciężko powstrzymać łzy wzruszenia. Ileż pracy musiała włożyć cała rodzina, by doszło do sukcesu chłopaka. To muszą być dla nich cudowne, pełne wzruszeń chwile. 

Monika Olejnik musiała się ratować! Co zrobił Sikorski w "Kropce nad i"?!

Pod wpisami szczęśliwych Kraśków posypały się gratulacje skierowane do nastolatka. Kinga Rusin napisała:- GRATULACJE 🏆🏆🏆dla Kostka👏🏻👏🏻👏🏻 ale dla Ciebie też😘! Wiem ile to kosztuje pracy, wyrzeczeń i poświęcenia! Bez Ciebie to by było niemożliwe!; Anna Kalczyńska dodała: - Fantastycznie👏👏👏 brawo Kostek! Gratulacje Malinko. Również Anita Werner nie kryła radości:  - Wow! Brawo!!!🤩🔝 Wielkie gratulacje!

Sonda
Czy chciałbyś, żeby Piotr Kraśko znów był dziennikarzem TVP?
Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Polski Ład powinien być przesunięty o rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE