Żona ministra PiS atakuje rząd! Marianna Schreiber "Mam tego dość". GRUBE oskarżenia

2022-01-28 15:41
Marianna Schreiber: Mam tego dość
Autor: SE foto Tomasz Radzik, Shutterstock

Ruszył nowy program, jakiego jeszcze nie było. Nazywa się on "Marianna Schreiber: Mam tego dość!". Marianny Schreiber nikomu nie trzeba przedstawiać - to żona ministra PiS, Łukasza Schreibera, która zasłynęła tym, że nie boi się poruszać ważnych tematów w walce o swoje marzenia. U nas co tydzień zobaczycie nowe odcinki felietonów Marianny Schreiber, w programie pod tytułem: "Marianna Schreiber: Mam tego dość!".

Tego jeszcze nie było! W piątek 28 stycznia 2022 roku, o godzinie 19:00, na naszym kanale w serwisie You Tube wystartował nowy program: "Marianna Schreiber: Mam tego dość!" (TU OGLĄDAJ PROGRAM). Żona ministra oraz polityka Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera, głośno mówi o tym, co nie podoba jej się w polityce i otaczającej nas rzeczywistości. Wygłasza mocne komentarze, analizy i stwierdzenia. Do tej pory Marianna Schreiber zabierała głos w mediach społecznościowych, ale teraz jej słowa będą jeszcze mocniej słyszane. W każdy piątek będzie pojawiać się nowy odcinek programu "Marianna Schreiber: Mam tego dość". Jaki temat został podjęty przez Mariannę Schreiber w pierwszym odcinku? Jeden z najważniejszych, czyli sytuacja pandemiczna w Polsce. Marianna Schreiber nie ukrywa, co sądzi o poczynaniach rządu w sprawie walki z koronawirusem i mówi o tym bez owijania w bawełnę w "Marianna Schreiber: Mam tego dość!". - 18 stycznia mieliśmy niecałe 20 tys. zakażeń koronawiruse w Polsce, dziś mamy ponad 50 tys., a rząd mówi, że niebawem może być nawet 150 tys. zakażeń dziennie.  Ale co w tym czasie robi rząd? Organizuje spotkanie z opozycją, z którego nic nie wynika! Jest mowa o jakiejś ustawie, ale nadal nie wiadomo, o co chodzi, co ma w sobie zawierać. Gdzie jest ta ustawa? Gdzie te stanowcze działania, żeby zwalczyć piątą falę pandemii?! (...) Dlaczego nie można zatrzymać tych zgonów, tu chodzi o ludzkie życie. (...) A testowanie na COIVD 19 w aptekach, co o za pomysł? Gdzie jest bezpieczeństwo osób starszych, które chcą w aptece kupić lekarstwa? W Polsce zmarło już ponad 100 tys. ludzi, a rząd zajmuje się poprawianiem Polskiego Ładu, przepraszam... czegoś co zwane jest Polskim Ładem...A gdzie paszporty covidowe? Gdzie działania? - grzmi żona ministra PiS. 

"Marianna Schreiber: Mam tego dość!". To trzeba koniecznie zobaczyć!

Pamiętajcie, premiera pierwszego odcinka na You Tube Super Expressu oraz naszym Facebooku: godz. 19:00, piątek 28 stycznia.

Nowy program "Marianna Schreiber: Mam tego dość"
Sonda
Czy Marianna Schreiber powinna wejść do wielkiej polityki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE