Żona Tuska ma TAAAKIE koleżanki! Na salonach czuje się jak ryba wodzie [ZDJĘCIA]

2019-08-25 21:09 mos
Małgorzata Tusk szuka zaginionych wyborców PO
Autor: Artur Hojny

We francuskim Biarritz trwa szczyt G7. Udział w nim biorą przywódcy USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii, Włoch, Kanady oraz UE. Pojawiły się tam także zony najważniejszych światowych polityków, m.in. Małgorzata Tusk. Panie, jak widać na zdjęciach w mediach społecznościowych, świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Żona szefa Rady Europejskiej najwyraźniej na salonach czuje się jak ryba wodzie.

Grupa G7 to najbardziej uprzemysłowione państwa świata: USA, Japonia, Wielka Brytania, Francja, Kanada, Niemcy oraz Włochy. Na szczycie w Biarritz we Francji pojawili się Donald Trump, Shinzo Abe, Boris Johnosn, Emmanuel Macron, Justin Trudeau, Giuseppe Conte oraz szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Do Biarritz zawitały także żony polityków. Melania Trump na Facebooku podzieliła się zdjęciami z niedzielnego spaceru.

ZOBACZ TEŻ: Piękne pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Pisarz przytoczył NIEZNANE fakty

Żony polityków wybrały się na zwiedzanie francuskiej wioski Espelette. Po wycieczce degustowały wina i jadły lunch w Villi Arnaga zbudowanej przez Edmonda Rostanda, autora popularnej sztuki "Cyrano de Bergerac". Przed willą dla pań zorganizowano pokaz tradycyjnych baskijskich tańców. Małgorzata Tusk zdawała się bawić w takim gronie wyśmienicie.  Zobaczcie sami, jak prezentowały się pierwsze damy. 

Szczyt grupy G7, zrzeszającej najbardziej uprzemysłowione państwa świata (USA, Japonia, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Kanada), rozpoczął się w sobotę i potrwa do poniedziałku. Liderzy rozmawiają o wyzwaniach w dziedzinie gospodarki, polityki zagranicznej i ochrony środowiska, a przewodnim tematem szczytu jest zwalczanie nierówności.