Biegiem ruszaj po sok na… stację benzynową

2021-10-26 0:00
Biegiem ruszaj po sok na… stację benzynową
Autor: Materiały promocyjne

Biegaczki, srebrne medalistki Igrzysk Olimpijskich w Tokio - Justyna Święty–Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub–Kowalik i Anna Kiełbasińska - promują naturalne i zdrowe, tłoczone soki owocowe Stop.Cafe, dostępne na stacjach ORLEN. Robione są ze świeżych polskich jabłek, nie zawierają żadnych dodatków, sztucznych barwników czy też, konserwantów ani cukru., Soki są doskonałym źródłem witamin, świetnie wzmacniają naturalną odporność organizmu.

Biegaczki, które w Tokio zajęły drugie miejsce w sztafecie 4x400 metrów będą promować naturalne i zdrowe, tłoczone soki owocowe Stop.Cafe, dostępne na stacjach ORLEN.

PKN ORLEN jest od lat głównym partnerem sportu w Polsce. Szczególnie zaangażowany jest we wspieranie lekkoatletów, którzy przy okazji każdej wielkiej imprezy sportowej dostarczają nam mnóstwo emocji i radości. Tak też było podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio, gdzie najwięcej medali udało nam się zdobyć właśnie w lekkoatletyce.

Tłoczone soki owocowe Stop.Cafe to doskonała propozycja na zbliżającą się jesień, kiedy to szczególnie jesteśmy narażeni na infekcje i przeziębienia. Tłoczone ze świeżych polskich jabłek soki swoim smakiem przypominają domowe przetwory naszych dziadków. Wybierając soki Stop.Cafe dbamy o swoje zdrowie i wspieramy polskich sadowników.

W szerokiej ofercie Stop.Cafe  znajdzie się 6 smaków do wyboru - soki: jabłkowy, jabłkowo-gruszkowy, jabłkowo-marchwiowy, jabłkowo-pomarańczowy, jabłkowo-wiśniowy oraz napój jabłkowy z wyciągiem z mięty. Każdy klient będzie mógł znaleźć swój ulubiony smak.

Cztery soki Stop.Cafe zostały nagrodzone przez ogólnopolski program promocyjny „Doceń Polskie” pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE