Do ślubu z rykiem silnika

2021-06-11 0:00
Do ślubu z rykiem silnika
Autor: Piotr Grzybowski

Pan Marcin, nauczyciel wychowania fizycznego z Żarek (woj. śląskie), wie już, czym zawiezie swoją narzeczoną Klaudię do ślubu. W Kasomanii 4.0, loterii promocyjnej organizowanej przez TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, wygrał właśnie luksusowe sportowe auto. Wartość samochodu to grubo ponad 200 tys. zł!

Pula nagród w Kasomanii 4.0 wynosiła aż 740 tys. zł. Główną nagrodą był elegancki samochód z dwulitrowym silnikiem typu bokser o mocy 300 KM, rozpędzającym się do 100 km/h w 5,1 sekundy. Właścicielem szczęśliwie wylosowanego losu był młody mieszkaniec Śląska. Nie tylko uprawia czynnie sport, ale także jest zapalonym kibicem. – Fascynuję się głównie piłką nożną, śledzę wyniki nawet do czwartej ligi, kocham Real Madryt, ale interesuję się także hokejem, koszykówką i żużlem. I wyniki w tych dyscyplinach sportowych emocjonują mnie najbardziej – wyjaśnia pan Marcin. Jego zaufana firma zajmująca się przyjmowaniem zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe to TOTALbet.

– Lubię ten portal, bo mają wysokie kursy na dany mecz – wyjaśnia. Twierdzi , że gdyby nie zdarzało mu się wygrywać, to by nie grał. Mimo tego życie go czasem niemiło zaskakuje: – Wiadomo, jak to jest... raz się wygrywa, a raz przegrywa! – śmieje się. Narzeczeni planują swoim nowym luksusowym samochodem podjechać do kościoła w dniu ślubu. Potem ruszą nim także w podróż poślubną

Raczej będziemy jeździć po Polsce, wykorzystamy samochód w stu procentach! – zapowiada pan Marcin.

Do ślubu z rykiem silnika
Autor: Piotr Grzybowski

Mówi o sobie „kierowca rozsądny”, który nie szaleje z prędkością nawet na autostradzie. Miał wiele samochodów, jednak zawsze z niższej półki cenowej.

Teraz też wariować nie będę. Jak warunki pozwolą – zarzeka się. By wygrać w Kasomanii 4.0, trzeba było postawić zakład za 10 złotych, za który przyznawany był los. Każdy miał równe szanse, bo każdy los miał taką samą wagę. Poza autem do wygrania były również liczne nagrody gotówkowe na stronie TOTALbet.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi, w tym karnymi. Hazard jest związany z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE