Czas już kupić gwiazdkowe prezenty!

2019-12-09 0:00
Gwiazdkowe prezenty! Czas już kupić gwiazdkowe prezenty!
Autor: Shutterstock

Tych zakupów nie warto zostawiać na ostatnią chwilę i ulegać przedświątecznej gorączce! Jeśli dzisiaj zajrzymy na Allegro i kupimy gwiazdkowe prezenty, to przesyłka na pewno zdąży do nas dojść przed świętami. W dodatku użytkownikom Allegro Smart! kurier przyniesie zakupy za darmo.

Kupowanie prezentów gwiazdkowych z takim wyprzedzeniem ma więcej zalet – podejmiemy przemyślaną decyzję i możemy przebierać wśród propozycji. Na Allegro znajdziemy ponad 130 mln ofert w najlepszych cenach. Jeśli kupimy prezenty dzisiaj, będzie jeszcze tyle czasu, że jeśli coś nie będzie nam pasować, to zdążymy zakupioną rzecz wymienić. Z danych Allegro wynika, że właśnie dziś przypadnie szczyt zakupowy – tego dnia Polacy kupując najwięcej przedmiotów, w tym prezentów, na Allegro. Zwykle jest on właśnie w poniedziałek wypadający mniej więcej dwa tygodnie przed Wigilią.

Bezpłatna dostawa wprost do ręki

Kupując prezenty za pośrednictwem internetu oszczędzamy czas i pieniądze. Po pierwsze nie musimy stać ani w sklepowych kolejkach, ani w korkach dojazdowych. Siedzimy z kubkiem herbaty przed monitorem komputera lub smartfona i wybieramy upominki dla bliskich. Teraz możemy oszczędzić także na dostawie zakupów do domu. Umożliwia to usługa Allegro Smart! Wystarczy zapłacić 49 zł rocznie lub 8,99 zł miesięcznie– i możemy kupować bez limitu, a nasze zakupy (o wartości minimum 40 zł) bezpłatnie trafiają do wybranego przez nas punktu z sieci 20 tys. punktów odbioru. Znajdziemy je w urzędach pocztowych, na stacjach Orlen, w kioskach Ruch, w sklepach Żabka oraz w automatach paczkowych InPostu lub usytuowanych w Biedronkach Jeśli jednak zrobimy zakupy za co najmniej 100 zł, to mamy prawo do bezpłatnego kuriera. Paczkę odbierzemy w domu, biurze czy innym, wskazanym przez nas dogodnym miejscu. Warto wiedzieć, że usługa Allegro Smart! zapewnia także bezpłatne zwroty.

Perfumy najczęściej goszczą pod choinką

W tym roku zamierzamy hojnie obdarować naszych bliskich. Z badania przeprowadzonego przez Allegro i Mobile Institute wynika, że na prezenty świąteczne planujemy wydać średnio aż 482 zł. Z badania wynika również, że Polacy najchętniej obdarowują bliskich perfumami i kosmetykami, słodyczami, a także produktami, które są związane z czyimś hobby. Okazuje się jednak, że lubimy także dostawać i chętnie sami dajemy w prezencie książki i ich elektroniczną wersję, czyli e-booki. Wysoko na liście popularności prezentów gwiazdkowych są też ubrania i biżuteria, kupony prezentowe i vouchery oraz produkty wyposażenia domu.

 

Akcja edukacyjna Allegro

 

Najnowsze