Ostatnie dni wyprzedaży na Allegro. Zobacz które produkty kupisz 70% taniej

2020-10-02 9:54 Materiał Partnerski
Depilator IPL Remington IPL6750
Autor: Materiały Promocyjne

Chcesz zaoszczędzić i jednocześnie potrzebujesz kupić kilka rzeczy? To możliwe! W ramach trwającego tygodnia przecen Allegro Smart! Week możesz zarówno wyposażyć mieszkanie w niezbędne akcesoria, jak też spełnić własne zachcianki!

Smartfony Xiaomi, telewizory Samsung, głośniki i słuchawki JBL oraz wiele innych produktów czeka właśnie na ciebie! W ramach trwającego tygodnia Smart! Week bądź o krok przed innymi! Obserwuj najciekawsze oferty, kupuj więcej i taniej na Allegro!

Tylko dziś – przeceny nie z tej ziemi

Chcesz w pełni skorzystać z wyprzedaży w ramach tygodnia zakupów Allegro Smart! Week? Sprawdź, jak zmieniły się ceny produktów:

Zgodnie z powiedzeniem „przezorny – ubezpieczony” warto mieć w samochodzie wideo rejestrator. Tak się z składa, że znajdziemy taki właśnie na Allegro – i to nie byle jaki! Kamerka samochodowa z szerokim kątem widzenia, comiesięczną aktualizacją bazy fotoradarów oraz z modułem GPS, dzięki któremu urządzenie zapamiętuje współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy na nagrywanym filmie.

Kamera samochodowa MIO MiVue C330
Kamera samochodowa MIO MiVue C330

Autor: Materiały Promocyjne

Cena: 239,00 zł

IPL Remington to nie jest zwykły depilator. Urządzenie działa w technologii IPL, a więc wykorzystuje do usuwania niechcianego owłosienia impulsy świetlne. Wskutek podgrzania mieszka włosowego, by przerwać cykl wzrostu włosa. Co to oznacza? Niechciane włosy usuwasz trwale! Ponadto możesz używać depilatora zarówno do twarzy, jak i bikini, pleców bądź innych partii ciała.

Depilator IPL Remington IPL6750
Depilator IPL Remington IPL6750

Autor: Materiały Promocyjne

Cena: 599,00 zł

Kto powiedział, że sprzątanie nie może być przyjemne? Sami zobaczycie różnicę, myjąc podłogę mopem ze spryskiwaczem Clean Vileda! Mop jest wyposażony w dwustronną nakładkę z mikrofibry, którą umożliwia czyszczenie 2 razy większej powierzchni. Duży pojemnik na płyn do spryskiwania przyspiesza sprzątanie i sprawia, że nie musimy się odrywać od porządków, by namoczyć nakładkę. Obrotowa głowica i nakładka z mikrofibry czyszczą i osuszają podłogę.

Mop Spray Clean Vileda ze spryskiwaczem
Mop Spray Clean Vileda ze spryskiwaczem

Autor: Materiały Promocyjne

Cena: 59,99 zł

Uroczy piesek w kulistym opakowaniu i aż 15 niespodziankami w środku to wymarzona zabawka! W zestawie znajdziemy pieska, dwa mniejsze zwierzątka, pudełeczko z niespodzianką, zestaw akcesoriów oraz kartę kolekcjonerską. Ponadto samo opakowanie może być używane jako torebka.

L.O.L Duże Zwierzątko w kuli Piesek
L.O.L Duże Zwierzątko w kuli Piesek

Autor: Materiały Promocyjne

Cena: 55,90 zł

Co się kryje w metalowej praktycznej walizce? Wymagający użytkownik znajdzie w niej 28 przydatnych narzędzi wykonanych z wysokiej jakości stali, m.in. grzechotkę, adapter. nasadki do świec, nasadki sześciokątne, przedłużniki i przeguby. Krótki skok i przenoszenie dużych momentów dokręcających są możliwe dzięki wytrzymałemu mechanizmowi zapadkowego – z 72 zębami. Idealne do twojego warsztatu.

Zestaw kluczy nasadowych 08-677 NEO Tools
Zestaw kluczy nasadowych 08-677 NEO Tools

Autor: Materiały Promocyjne

Cena: 149,99 zł

Nic tak nie frustruje gospodarza domu, jak trudne zabrudzenia na naczyniach. Jeśli i ty walczysz z uciążliwymi plamami tłuszczu i osadami z napojów – to oferta idealna dla ciebie! Tabletki do zmywarki Finish nie tylko dokładnie czyszczą naczynia, ale też chronią filtry zmywarki i zapobiegają osadzaniu się kamienia.

Finish tabletki do zmywarek All in One Max 200 szt.
Finish tabletki do zmywarek All in One Max 200 szt.

Autor: Materiały Promocyjne

Cena: 69,99 zł

Smart! Week dla głodnych promocji

To już druga edycja festiwalu przecen Allegro Smart! Week. Wyprzedaże ruszyły 28 września, a 4 października będzie ostatnim dniem, w którym uczestnicy Allegro Smart! będą mogli skorzystać z promocji. Przypominamy, że wyłącznie osoby, które mają aktywną usługę Allegro Smart! mogą wziąć udział w trwającym tydzień festiwalu zakupów i skorzystać z promocji, robiąc zakupy nawet do 70 proc. taniej! Dodatkowo to właśnie uczestnicy programu lojalnościowego mogą wybierać między ofertami nielimitowanymi i limitowanymi.

Śledź okazje, by skorzystać z obniżek

Użytkownicy usługi Allegro! Smart podczas tygodnia promocji mogą korzystać z nielimitowanych ofert, w których produkty są dostępne przez cały tydzień – do wyczerpania zakupów. Drugi rodzaj ofert to Limitowane Smart! Okazje, w przypadku których liczba sztuk danego produktu jest ograniczona do 5, niekiedy do 1 sztuki. Oferty limitowane pojawiają się od początku Smart! Week, dlatego sprawdzaj codziennie najlepsze oferty na stronie Allegro. Dlaczego? Ponieważ na kilka godzin przed startem oferty, możesz dodać konkretny produkt do obserwowanych, a przy promocyjnych okazjach pojawi się informacja o dokładnej godzinie startu sprzedaży. Dzięki temu będziesz mógł się dobrze przygotować do szybkiej reakcji w walce o zniżkowy produkt.