Kongres Lendtech – konsument w centrum uwagi

2020-09-22 0:00 Materiał Partnerski
Kongres Lendtech – konsument w centrum uwagi
Autor: Materiały Prasowe

Już 24 września w Warszawie odbędzie się 1-sza edycja Kongresu Lendtech podczas, którego poruszane będą tematy ważne dla klientów instytucji pożyczkowych. Jak sprawić, aby ceny pożyczek były konkurencyjne, jak premiować terminową spłatę i jaka jest rola etyki w działalności gospodarczej? To tylko niektóre z tematów, które będą omawiane na Kongresie.

Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – organizacja powołana do wyznaczania i promowania dobrych praktyk wśród pożyczkodawców. Dzięki działaniom PZIP branża przeprowadziła liczne akcje samoregulacyjne m.in. wakacje kredytowe dla klientów dotkniętych skutkami COVID-19, wdrożenie bazy Bezpieczny PESEL czy bezpłatną infolinię konsumencką.

Kolejne prokonsumenckie projekty będą efektem dyskusji przeprowadzonej podczas Kongresu Lendtech.

Co to jest lendtech?

Lendtech, czyli lending technology to nowoczesne rozwiązania pożyczkowe. To dzięki nim klienci mogą otrzymać bezpieczną i dopasowaną do oczekiwań pożyczkę przez internet, ich zdolność kredytowa i tożsamość jest sprawdzona, a obsługa klienta dopasowana do potrzeb. Lendtech sprawia, że pożyczki dostępne są w sposób wygodny, uczciwy i regulowany. W trakcie Kongresu lendtech najlepsi eksperci rynkowi będą rozmawiać o przyszłości branży, wyzwaniach i oczekiwaniach samych klientów. Więcej informacji na stronie www.lendtech.pl.

Digital lending to jeden z najnowocześniejszych sektorów gospodarczych w Polsce w 2019 roku wycenianego na 8 mld zł. Instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek online, czyli lendtechy należą do grupy spółek innowacyjnych, których misją jest świadczenie bezpiecznych i szybkich usług finansowych przez Internet. Organizacją zrzeszającą lendtechy w Polsce jest Polski Związek Instytucji Pożyczkowych.

więcej informacji na www.lendtech.pl

Kongres Lendtech – konsument w centrum uwagi
Autor: Materiały Prasowe Link: https://www.lendtech.pl/
Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
Autor: Materiały Prasowe
Najnowsze