Masakra pod Siedlcami ciężko ranni kierowcy

2020-08-05 23:13 Andrzej Woźniak
Potworny wypadek pod Siedlcami
Autor: Andrzej Woźniak Dwie osoby w ciężkim stanie

Kierowcy obu samochodów, które zderzyły się czołowo na trasie Siedlce-Drohiczyn cudem przeżyli makabryczny wypadek. Auta zostały całkowicie zniszczone. Stan kierujących jest bardzo ciężki lecz rokowania lekarzy dają nadzieje, że przeżyją.

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy i ratownicy medyczni przecierali oczy ze zdumienia, że w tak makabrycznym wypadku nikt nie zginął na miejscu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia  wynika, że kierująca samochodem osobowym marki audi - 42-letnia kobieta, jadąc w kierunku Siedlec, wyjeżdżając z łuku drogi straciła panowanie nad kierownicą. Przejechała oś drogi i nagle znalazła się na przeciwległym pasie ruchu, co doprowadziło do czołowego zderzenia  z kierowanym przez 29-latka z oplem insignią. 

W audi i oplu nie było innych pasażerów oprócz kierowców. Kierujący tymi pojazdami doznali poważnych obrażeń ciała i w bardzo ciężkim stanie zostali przetransportowani do szpitala. Obecnie lekarze walczą i ich życie i zdrowie. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia siedlecka drogówka, która musi odpowiedzieć na pytanie, co stało się, że kobieta straciła panowanie nad swoim samochodem. 

Najnowsze