Przerwał pracę, wyszedł z mieszkania i zaginął

2020-07-13 13:18 Andrzej Woźniak
Przerwał pracę, wyszedł i nie wrócił
Autor: Policja Policja poszukuje zaginionego Andrzeja Krogulca

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poszukują zaginionego Andrzeja Krogulca (45l) mieszkańca gminy Maciejowice (mazowieckie). Mężczyzna wyszedł z mieszkania, które remontował w Warszawie. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony Andrzej Krogulec (45l)  jest mieszkańcem miejscowości Kochów w gm. Maciejowice na Mazowszu. W piątek 3 lipca 2020 roku mężczyzna wyszedł z mieszkania w Warszawie na ul. Stalowej, gdzie dokonywał prac remontowych. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 45 lat, wzrost 180 cm, waga ok. 85 kg, średniej budowy ciała, włosy blond krótkie. Ubrany był w koszulkę koloru granatowego z szarą oblamówką, bawełniane spodenki do kolan koloru szarego z suwakami, czarne klapki z niebieskimi wkładkami.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu: 47 7075 200 bądź z najbliższą jednostką policji nr 112.

 

Najnowsze