Rzeszów, podkarpackie: Ksiądz molestował nastolatki, z jedną uprawiał seks

2010-04-29 22:11 Ag

Duchowny, która dopuszcza się takiej podłości względem dzieci powinien smażyć się w piekle. Roman J. (51 l.), proboszcz jednej z parafii pod Ropczycami i były dyrektor katolickiego radia molestował seksualnie 3 dziewczynki. Prokuratura w Rzeszowie oskarżyła go też o obcowanie płciowe z jedną z nastolatek, ale kapłan pedofil nie przyznał się do uprawiania seksu z nastolatką.

W tej bulwersującej sprawie jest wiele znaków zapytania, ale śledczy nie zdradzają żadnych szczegółów dochodzenia. Zasłaniają się bowiem dobrem pokrzywdzonych dzieci. Bo dziewczynki można nazwać jeszcze dziećmi, dwie nie skończyły 15 lat, a trzecia jest niewiele starsza.

Nie wiadomo w jakich okolicznościach proboszcz spod Ropczyc krzywdził nastolatki. Czy chodziło tylko o niedwuznaczne propozycje, dotykanie, a może ksiądz posunął się o wiele dalej.

Szokujące VIDEO tylko dla dorosłych: Ksiądz uprawiał seks z 19-letnim ministrantem

Kapłan zboczeniec, który był pierwszym dyrektorem Via Katolickiego Radia Rzeszów i jest organizatorem Międzynarodowych Zlotów Motocyklowych w Ropczycach przyznał się do molestowania seksualnego dziewczynek. Trafił na trzy miesiące do aresztu, grozi mu 12 lat odsiadki.

Najnowsze